FOTO. MDD 2024: Radosť sme rozdali už aj v okresoch Nové Zámky a Levice

Priatelia, písal 2. jún a my sme splnili to, čo sme sľúbili…

Navštívili sme rodiny v okresoch Nové Zámky a Levice. Rodinám sme odovzdali mliečne výrobky, výborné obedové menu z reštaurácie Nitrawa pub TU a pravdaže sme deti obdarovali aj balíčkami MDD, v ktorých bolo zastúpené aj ovocie.

Sme veľmi radi, že rodiny v našom projekte si podľa možnosti navzájom pomáhajú, čoho dôkazom je aj fotografia z okresu Levice (pod článkom). Vľavo na fotke drží v rukách mama detí domáce vajíčka, ktoré rodine venovala rodina v okrese Nové Zámky.

Úžasné gesto. A aj o tomto je náš úspešný sociálny projekt. Už od roku 2011.

Vďaka nášmu úspešnému sociálnemu projektu pomáhame už od roku 2011, aj vďaka vaším 2% z daní. Pevne veríme, že sa na vaše správne rozhodnutie môžeme spoľahnúť aj v tomto roku. Ako na to? Je to jednoduché. Viac informácií nájdete TU.

————————–

Prečítajte si tiež: Projekt Staráme sa. PROSBA o dobrý skutok: Mamu so 4 deťmi „navždy opustil“ sporák

————————–

Zdroj fotiek: SHO.sk

Okres Nové Zámky

Fajnové domáce vajíčka venované rodinou v okrese Nové Zámky rodine v okrese Levice.

Deti v okrese Nové Zámky.

Rodina v okrese Levice v spoločnosti Štefana Polačika.

———————–——

Staňte sa aj vy čitateľmi novín Právo Národa

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľmi nášho dvojmesačníka vyplňte formulár TU a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds