OSLAVUJEME 20. výročie vzniku Slovenského Hnutia Obrody: Projekt Staráme sa

Dámy a páni. Tento rok oslavujeme 20. výročie vzniku a úspešnej existencie nášho hnutia (24. máj 2004).

Toto významné výročie v dejinách nášho hnutia, národa a vlasti budeme oslavovať v priebehu celého roka 2024 rôznymi podujatiami a aktivitami. Tak ako aj v sobotu 25. mája v Poprade TU

Dvadsať rokov je dosť dlhý čas v živote jednotlivca, ale v živote národa je to iba kvapka v mori. O to viac sme hrdí na to, čo sme za 20 rokov dokázali, napríklad aj na poli sociálnom. Áno, priatelia, hovoríme o našom úspešnom sociálnom projekte Staráme sa.

Projekt Staráme sa sme rozbehli v januári 2011 a približne prvé dva roky to bol aktivizmus, ktorý bol postavený výhradne na našej ochote a odhodlaní pomáhať rodinám v núdzi z vlastných peňazí. A až približne po dvoch rokov sa k našej snahe, pravidelne a adresne pomáhať slovenským rodinám, začali pridávať podporovatelia a sympatizanti, napríklad aj formou 2% z daní TU.

Od roku 2011 sme pomohli stovkám rodín a stovkám deťom po celom Slovensku a sme presvedčení o tom, že aj vďaka našej pomoci, ale aj voľnočasovým vlasteneckým aktivitám, z nich vyrástli a vyrastajú normálni a zodpovední občania nášho štátu slovenského, napríklad TU. 

Náš projekt Staráme sa nie je len o potravinovej pomoci, ale náš projekt je aj o snahe pomôcť rodičom vychovávať zo svojich ratolestí rodoľubov slovenských. A že sa nám to darí, o tom svedčí aj to, že projekt úspešne funguje už 13 rokov. 

Áno, máme byť na čo hrdí a aj sme. Chválime sa? Áno, chválime sa, lebo máme čím.

Celú históriu nášho projektu si môžete pozrieť TU.

Dámy a páni. V našom sociálnom aktivizme budeme pokračovať aj naďalej, aj vďaka vám a vašej podpore, pretože silné a úspešné vlastenecké hnutie musí byť v prvom rade aktívnym sociálnym hnutím. 

A my, aj vďaka projektu Staráme sa, dokazujeme, že pracovať a obetovať sa pre ľud slovenský je naším poslaním, v duchu zásady: Slováci v prvom rade Slovákom. 

Aktuálna výzva v projekte Staráme sa? Nech sa páči TU.

Vaše Slovenské Hnutie Obrody.

————————-

Prečítajte si tiež: FOTO. MDD 2024: Adresnosť a vytrvalosť zdobia náš sociálny aktivizmus

————————-

Náš predseda Róbert Švec v spoločnosti detí z projektu Staráme sa. Zdroj: SHO.sk

———————–——

Staňte sa aj vy čitateľmi novín Právo Národa

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľmi nášho dvojmesačníka vyplňte formulár TU a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds