FOTO. Video: Slováci vyšli opäť do ulíc! SHO: Tentokrát aj v Martine a Poprade

V sobotu 21. novembra sa v Martine a aj Poprade zišli desiatky statočných Slovákov, ktorí pokojným a nenásilným spôsobom vyjadrili svoj odpor proti nezákonným rozhodnutiam a nariadeniam vlády Igora Matoviča.

A tak ako sme sľúbili, zástupcovia Slovenského Hnutia Obrody, opäť podporili rozumných a zodpovedných vlastencov.

Na námestiach sa diskutovalo aj o pripravovanom dobrovoľnom očkovaní nasilu proti koronavírusu. Viac sa dozviete v zdieľanom videokomentári Kataríny Bokovej.

————————

Prečítajte si tiež: Pavol Poprocký: Nás nezastrašia! V Bratislave a Košiciach opäť zaviali vlajky bieleho dvojkríža

————————

 

Pozrite si aj fotografie z podujatí. Zdroj fotografie na titulke: Pavel Kapusta, napalete.sk

Martin:

Poprad:

————————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa.

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–——

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds