Katarína Boková odkazuje riaditeľke a aj učiteľkám: Ruky preč od môjho syna!

Včera, po niekoľkých dlhých týždňoch som konečne mohla dať nášho syna do MŠ. Učiteľka ma nezabudla upozorniť, že všetci rodičia sa dohodli, že detičky budú nosiť v škôlke rúška. Iniciatívnej a veľmi milej pani učiteľke som trikrát vysvetlila, že nosenie rúšok u škôlkarov je síce odporúčané, avšak nie povinné, a teda syn rúško mať nebude. Nezaujíma ma, na čom sa zhodli iní rodičia. Ja si dieťa dusiť nenechám.

Predpokladám, že rodičia v súčinnosti s MŠ budú vyvíjať nátlak, aby môj syn nebol do škôlky bez rúška prijatý. Preto varujem riaditeľku, učiteľky MŠ a aj všetkých rodičov, vrátane mojich známych, ktorých deti navštevujú rovnakú MŠ.

Ak budete brániť môjmu dieťaťu navštevovať MŠ, na každého jedného z vás podám trestné oznámenie. Mená zverejním.

Ak budete deptať a buzerovať môjho syna, budem vás verejne menovať na sociálnych sieťach, v dostupných médiách, formou plagátov a podám na každého z vás trestné oznámenie.

Nikto nebude psychicky znásilňovať moje deti k činom, s ktorými nesúhlasia ako oni, tak aj my ako rodičia. Nepoznám kamaráta v tejto veci a budem verejne pranierovať každého kto siahne na slobodu mojich detí. Je mi v podstate jedno, čo takíto rodičia robia svojim deťom doma, ale moje nebudete ani dusiť, ani do nich pchať vatové tyčinky, ani injekcie s gebuzinami.

Keď celé toto šialenstvo skončí, budete sa hanbiť. Ani si neviete predstaviť ako.

Autorka článku Katarína Boková je členkou predsedníctva SHO.

————————-

Prečítajte si tiež: POZVÁNKA! Sviečková manifestácia v Bánovciach nad Bebravou: Tu je doba činov!

————————-

Písal sa 17. november 2020: Katarína Boková na námestí pred Prezidentským palácom v Bratislave. Zdroj fotky: SHO

————————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa.

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–——

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds