Migračná vlna 2022. Róbert Švec: Hranice nemôžu byť korzo! A ani nebudú!

Dámy a páni. Už aj liberálne médiá priznávajú, že súčasná migračná kríza je horšia ako v roku 2015.

Ale Mikulec, Heger a ďalší vlastizradcovia sú stále presvedčení o tom, že strážiť slovenské štátne hranice nemá zmysel. A dočasný šéf polície Hamran opäť perlil: „Migranti cez Slovensko len prechádzajú, nepredstavujú riziko a hraničné kontroly vnútri EÚ sú neefektívne a nepotrebné.“

A tak si tu žijeme na Slovensku a čakáme na nešťastie alebo nešťastia, ktoré možno prinútia (ne)kompetentných konať aj vo veci nelegálnych migrantov! Tak zapredanú vládu a vedenie polície náš štát slovenský ešte nemal!

Aj v roku 2015 nás bolo počuť! Takto sme zaplnili námestia slovenských miest: Košice TU a Bratislava TU.

Najbližšie sa stretneme 17. novembra o 15:00 hod. na Námestí Ľudovíta Štúra v Bánovciach nad Bebravou.

Autor článku Róbert Švec je predseda Slovenského Hnutia Obrody.

—————————-

Prečítajte si tiež: Migračná vlna 2022: Ako Róbert Švec policajného kolaboranta Hamrana vyškolil

—————————-

Fotografia z obdobia fiktívnej pandémie. Ale stále aktuálna. Zdroj fotky: SHO.sk

———————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds