FOTO. Projekt Staráme sa: Adresne pomáhame v celej našej otčine. Aj v Trnavskom kraji

Dámy a páni! Pomáhame takmer v každom slovenskom kraji a výnimkou nie je ani ten Trnavský.

Tam sme tento týždeň pomohli otcovi Edovi a jeho dvom deťom. A opäť bola prítomná aj Stará mama (firma), ktorá prostredníctvom našich šikovných kolegýň Betka, Evky a Vierky poslala svoje dobroty, za čo jej, pravdaže, veľmi pekne ďakujeme!

Vďaka nášmu úspešnému sociálnemu projektu pomáhame už od roku 2011, aj vďaka vaším 2% z daní. Pevne veríme, že sa na vaše správne rozhodnutie môžeme spoľahnúť aj v tomto roku. Ako na to? Je to jednoduché. Viac informácií nájdete TU.

———————-

FOTO: Projekt Staráme sa opäť rozširuje pomoc ľuďom v núdzi. Tentokrát v okrese Veľký Krtíš

———————-

Zdroj fotiek: SHO.sk

———————-

V prípade, ak máte záujem prispieť ľubovoľnou čiastkou na pomoc ľuďom v núdzi, ktorí našu pomoc potrebujú, neváhajte tak urobiť na číslo účtu občianskeho združenia Slovenské Hnutie Obrody: SK7665000000000020148117 a do poznámky napíšte: DAR – projekt Staráme sa. Ďakujeme. Pomáhajme si, Slováci. Veď je to také jednoduché.

———————-

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds