FOTO. Projekt Staráme sa: Tam, kde zlyhávajú akože rodičia, nastupujeme my. Zodpovední…

Kamaráti! Pozdravujeme vás z Veľkého Krtíša, kde sme doteraz pomáhali starkej Estere s dvomi vnukmi.

Situácia sa však za istý čas zmenila a kým vnuk Tibor sa osamostatnil, pani Estere „osud“ nadelil na starosť ďalšie dve vnučky. Akoby toho nemala dosť, ale jej dobré srdce nedokázalo povedať nie.

Vzhľadom na to, že si vážime súkromie každej rodiny v našom úspešnom projekte, nebudeme ani v tomto prípade hovoriť – písať nič bližšie. Jediné, čo snáď napísať môžeme je, že niektorí ľudia si nezaslúžia byť rodičmi, pretože byť rodičom neznamená len na svet deti priniesť, ale aspoň sa ich snažiť vychovať a ísť im dobrým príkladom, čo, bohužiaľ, v tomto prípade tak nie je.

A preto nastupujeme my, aby sme aspoň niečím zmiernili ťaživú situáciu aj v tejto rodine zo slovenského juhu.

A, našťastie, nie sme v tom sami, pretože aj tu spoločne s nami pomohla Stará mama (firma) z Popradu a pani Estere, Jasmínke, Terezke a Ľudovi poslala dve škatule chutných dobrôt, za čo, pravdaže, veľmi pekne ďakujeme.

Vďaka nášmu úspešnému sociálnemu projektu pomáhame už od roku 2011, aj vďaka vaším 2% z daní. Pevne veríme, že sa na vaše správne rozhodnutie môžeme spoľahnúť aj v tomto roku. Ako na to? Je to jednoduché. Viac informácií nájdete TU.

————————-

Prečítajte si tiež: Projekt Staráme sa: Ďakujeme, že ste sa rozhodli podporiť naše proslovenské občianske aktivity

————————-

Zdroj fotiek: SHO.sk

———————-

V prípade, ak máte záujem prispieť ľubovoľnou čiastkou na pomoc ľuďom v núdzi, ktorí našu pomoc potrebujú, neváhajte tak urobiť na číslo účtu občianskeho združenia Slovenské Hnutie Obrody: SK7665000000000020148117 a do poznámky napíšte: DAR – projekt Staráme sa. Ďakujeme. Pomáhajme si, Slováci. Veď je to také jednoduché.

———————-

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds