FOTO. Projekt Staráme sa: Pri Šahách, v extrémne skromných podmienkach spoločne žijú…

Kamaráti. Dnešný príspevok sa bude týkať podanej pomocnej ruky rodinke zo slovenského juhu.

Pri Šahách, v extrémne skromných podmienkach žije spolu so svojimi štyrmi dcérami pani Helena.

Napriek skromnosti, v akej žijú je o deti, v rámci možností, postarané a dievčatá sú vychovávané tak, aby sa v živote nestratili.

V čase našej návštevy sa Angelika, Jessica a Nikoletka vrátili zo školy, kde dosahujú dobré výsledky. Pri našej pomoci si všímame aj to, ako sa deti učia, a to z toho dôvodu, aby sme pomáhali čo najadresnejšie. Pomáhame totiž iba v takých rodinách, kde si chce rodina sama pomôcť a nespolieha sa iba na našu pomoc. A dobré výsledky v škole sú znakom toho, že aj keď rodičia majú isté problémy, záleží im na budúcnosti ich detí. A pani Helene záleží určite.

Veď dievčence sú šikovné a učia sa dobre.

Vďaka nášmu úspešnému sociálnemu projektu pomáhame už od roku 2011, aj vďaka vaším 2% z daní. Pevne veríme, že sa na vaše správne rozhodnutie môžeme spoľahnúť aj v tomto roku. Ako na to? Je to jednoduché. Viac informácií nájdete TU.

————————

Prečítajte si tiež: FOTO. Projekt Staráme sa: Dnešný príspevok patrí dvom extrémne prajným ženám z Rimavskej Soboty

————————

Zdroj fotiek: SHO.sk

———————-

V prípade, ak máte záujem prispieť ľubovoľnou čiastkou na pomoc ľuďom v núdzi, ktorí našu pomoc potrebujú, neváhajte tak urobiť na číslo účtu o. z. SHO: SK32 5600 0000 0002 2911 7004 a do poznámky napíšte: DAR – projekt Staráme sa. Ďakujeme. Pomáhajme si, Slováci. Veď je to také jednoduché.

———————-

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds