FOTO. Projekt Staráme sa: Maťko z Prešova mal za sebou zlý deň v škôlke. Ale naša návšteva…

Kamaráti. Počas našich výjazdov zažívame kadečo. Aj toto…

Malý Maťko z Prešova mal za sebou v škôlke zlý deň a svoju pochmúrnu náladu si so sebou priniesol domov. Nevadí, určite ho to už prešlo a mamu Janku rozveseľuje svojím nenapodobiteľným úsmevom.

Aj napriek zlej nálade Maťka, sme rodine v Prešove opäť pomohli nákupom základných potravín. 🙂

Vďaka nášmu úspešnému sociálnemu projektu pomáhame už od roku 2011, aj vďaka vaším 2% z daní. Pevne veríme, že sa na vaše správne rozhodnutie môžeme spoľahnúť aj v tomto roku. Ako na to? Je to jednoduché. Viac informácií nájdete TU.

———————

Prečítajte si tiež: FOTO. Projekt Staráme sa: Náš sociálny projekt sa rozrástol o ďalšiu rodinu. Z okresu Levice

———————

Zdroj fotiek: SHO.sk

———————-

V prípade, ak máte záujem prispieť ľubovoľnou čiastkou na pomoc ľuďom v núdzi, ktorí našu pomoc potrebujú, neváhajte tak urobiť na číslo účtu občianskeho združenia Slovenské Hnutie Obrody: SK7665000000000020148117 a do poznámky napíšte: DAR – projekt Staráme sa. Ďakujeme. Pomáhajme si, Slováci. Veď je to také jednoduché.

———————

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds