FOTO. Projekt Staráme sa: Mesiac venovaný deťom z nášho sociálneho projektu začal pri Lučenci

Tak, ako každý rok, tak aj v roku 2023 budeme počas celého júna myslieť na tých najmenších.

Aj tento rok pri príležitosti MDD rozdáme niekoľkým desiatkam slovenských detí z nášho sociálneho projektu balíčky plné dobrôt, ktoré ste nám buď venovali, aby sme im ich posunuli alebo ste, milí podporovatelia, na ne prispeli.

A začali sme v pri Lučenci, kde balíčky urobili veľkú radosť Karinke a Jankovi.

Vďaka nášmu úspešnému sociálnemu projektu pomáhame už od roku 2011, aj vďaka vaším 2% z daní. Pevne veríme, že sa na vaše správne rozhodnutie môžeme spoľahnúť aj v tomto roku. Ako na to? Je to jednoduché. Viac informácií nájdete TU.

————————-

Prečítajte si tiež: FOTO. Projekt Staráme sa: Pri Šahách, v extrémne skromných podmienkach spoločne žijú…

————————-

Zdroj fotiek: SHO.sk

———————-

V prípade, ak máte záujem prispieť ľubovoľnou čiastkou na pomoc ľuďom v núdzi, ktorí našu pomoc potrebujú, neváhajte tak urobiť na číslo účtu o. z. SHO: SK32 5600 0000 0002 2911 7004 a do poznámky napíšte: DAR – projekt Staráme sa. Ďakujeme. Pomáhajme si, Slováci. Veď je to také jednoduché.

———————-

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds