Projekt Staráme sa. Mimoriadna letná VÝZVA: Kvapky života pre pani Helenu a jej deti

Kamaráti. Pani Helenu a jej štyri dievčatá od Šiah dlhodobo trápia existenčné problémy.

Minulé Vianoce a časť zimy dokonca prežili bez elektrickej energie. Našťastie, tento problém je už v štádiu riešenia. Nízke príjmy a vysoké výdavky však aj v dnešných dňoch v tejto rodine žien spôsobili šlamastiku. Päť osôb nežného pohlavia zostalo odpojených zo dňa na deň od pitnej vody.

Teraz, cez leto je to obzvlášť neznesiteľnejšie. Zatiaľ im v tejto nepríjemnosti pomáha sused, ku ktorému dočasne chodia na vodu. Tento stav však nemôže trvať donekonečna, a preto sme sa rozhodli zasiahnuť a pomôcť pani Helene a jej štyrom dievčatám v tomto trápení.

Dodávateľ vody jej vyrubil nedoplatok za vodu vo výške 164,60 eur, poplatok za odpojenie vo výške 65 eur a poplatok za opätovné pripojenie vo výške 65 eur. Spolu to teda činí 294,60 eur, ktoré sme sa rozhodli pani Helene a dievčatám pomôcť uhradiť.

Situácia je veľmi vážna, bez vody predsa niet dôstojného života a života vôbec, isto si to každý z nás uvedomuje, preto vás, vážení podporovatelia a sympatizanti, žiadame o pomoc, aby sme dlžné šeky pomohli uhradiť a aby čo najskôr mala táto rodina doma späť tečúcu vodu. Pani Helena a dievčence vám ďakujú za každé jedno euro.

O tom, že si našu pomoc tieto slečny na fotke aj zaslúžia svedčia aj ich vysvedčenia, na ktorých sú jasne zaznamenané ich skvelé výsledky. Jessika (na obrázku pod článkom úplne napravo) ukončila školský rok 2022/2023 so samými jednotkami.

Pomôcť môžete dobrovoľným príspevkom, ktorý dopomôže k zaplateniu dlžnej sumy, príspevok môžete poukázať na účet o. z. SHO: SK32 5600 0000 0002 2911 7004 a do poznámky napíšte: DAR PSS – voda.

Pevne veríme, že sa nám to SPOLOČNE podarí!

V prípade akýchkoľvek otázok nás pokojne kontaktujte na maile staramesa@sho.sk

Vaše Slovenské Hnutie Obrody.

————————

Prečítajte si tiež: FOTO. Projekt Staráme sa: Vlastenecká kvapka krvi SHO tečie pravidelne…

————————

Zdroj obrázku: SHO.sk

————————–

Dámy a páni. Naše proslovenské aktivity môžete podporiť aj 2% z vašich daní. Ako na to? Je to jednoduché. Takto TU. Ďakujeme. Vaším správnym rozhodnutím podporíte aj seba. Veď naša činnosť je vyvíjaná pre vaše dobro.

————————–  

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds