Projekt Staráme sa: Januárová pomoc sa presunula na slovenský juh. Pomáhame aj vo Fiľakove

Pozdravujeme, priatelia! Aj vo Fiľakove sa Stará mama (firma) spoločne s nami starala a mladej rodinke, kde vyrastá a ako z vody rastie malá Sofinka spolu s bračekom Matiaskom, sme zaniesli dobroty z jej špajze z Popradu.

Ďakujeme, Stará mama, že spoločne s nami myslíte aj na slovenské rodiny zo slovenského juhu!

Vďaka nášmu úspešnému sociálnemu projektu pomáhame už od roku 2011, aj vďaka vaším 2% z daní. Pevne veríme, že sa na vaše správne rozhodnutie môžeme spoľahnúť aj v tomto roku. Ako na to? Je to jednoduché. Viac informácií nájdete TU.

———————-

Prečítajte si tiež: FOTO. Projekt Staráme sa: Adresne pomáhame v celej našej otčine. Aj v Trnavskom kraji

———————-

———————-

V prípade, ak máte záujem prispieť ľubovoľnou čiastkou na pomoc ľuďom v núdzi, ktorí našu pomoc potrebujú, neváhajte tak urobiť na číslo účtu občianskeho združenia Slovenské Hnutie Obrody: SK7665000000000020148117 a do poznámky napíšte: DAR – projekt Staráme sa. Ďakujeme. Pomáhajme si, Slováci. Veď je to také jednoduché.

———————-

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds