Projekt Staráme sa: Pamätáme aj na oslávencov v našom úspešnom projekte. Všetko najlepšie!

V sobotu 6. februára sme navštívili rodinu v okrese Lučenec, v ktorej vychovávajú dve deti: Karinku a Janka.

Janko cez víkend oslávil 9. narodeniny a tak sme mu boli zaželať hlavne veľa zdravia. A pri príležitosti Karinkiných menín a aj jej skvelého polročného vysvedčenia, sme obdarovali aj ju.

Deti sa potešili hračkám, knižkám, sladkostiam a aj domácemu kravskému syru z Gemera, od našej Ivetky. Ďakujeme, že spoločne s nami napĺňate heslo Slováci Slovákom a robíte tak radosť hlavne najmenším.

Sme radi a ďakujeme Janke z okresu Lučenec, že sa tiež zapojila do nášho úspešného projektu a zabezpečila doň knihy, trvanlivé potraviny a oblečenie.

A tiež ďakujeme spoločnosti Kibosport za fixky, ktoré darovali do nášho projektu. Aj našej Karinke ste spôsobili obrovskú radosť a ešte počas našej návštevy sa s nimi pustila do farbenia omaľovánok.

Vďaka nášmu úspešnému sociálnemu projektu pomáhame už od roku 2011, aj vďaka vaším 2% z daní. Pevne veríme, že sa na vaše správne rozhodnutie môžeme spoľahnúť aj v tomto roku. Ako na to? Je to jednoduché. Viac informácií nájdete TU. Ďakujeme.

————————–

Prečítajte si tiež: Sociálny projekt SHO: Pomáhame na Kysuciach, v Novohrade, ale aj v Trebišove!

————————–

———————-

V prípade, ak máte záujem prispieť ľubovoľnou čiastkou na pomoc ľuďom v núdzi, ktorí našu pomoc potrebujú, neváhajte tak urobiť na číslo účtu občianskeho združenia Slovenské Hnutie Obrody: SK7665000000000020148117 a do poznámky napíšte: projekt Staráme sa. Ďakujeme. Pomáhajme si, Slováci. Veď je to také jednoduché.

———————-

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds