Projekt Staráme sa: Ďakujeme, že ste sa rozhodli podporiť naše proslovenské občianske aktivity

Dámy a páni! Obdobie poukazovania vašich dvoch percent z dane je opäť tu. Je to obdobie, kedy práve vaše dve percentá poukázané nášmu projektu môžu spôsobiť, že:

Začneme pomáhať a pomôžeme ďalšej slovenskej rodine.

Nákupy potravín a drogérie pre rodiny v núdzi zaradené v projekte Staráme sa budú väčšie.

Podarí sa nám pre 55 detí z projektu pripraviť viac voľnočasových aktivít (návštevy kultúrnych pamiatok, rekreácia či kultúrne vyžitie a pod.)

Je toho naozaj veľa, čo spoločne môžeme pre sociálne slabé rodiny urobiť!

Ale na povestnom ťahu ste teraz vy, dobrosrdeční a prajní ľudia. Ako na to? Je to jednoduché. Všetky potrebné informácie ako poukázať 2% z vašich daní si môžete prečítať TU.

UPOZORNENIE: 2% z daní nepoukazujete zo svojich peňazí. Ak 2% z daní nepoukážete napríklad nášmu hnutiu, súčasný darebácky režim vaše 2% použije podľa vlastného uváženia. Napríklad na podporu zločineckých agend LGBTI alebo multi-kukti.

A ako sme vaše 2% využili minulý rok? Napríklad aj takto TU.

V prípade otázok ohľadom poukázania 2% z vašich daní nám môžete kontaktovať mailom na dvepercenta@sho.sk

Ďakujeme, že spoločne s nami robíte svet navôkol nás krajším.

————————

Prečítajte si tiež: Pavol Poprocký: Prečo by ste sa mali stať čitateľmi novín Právo Národa? Pretože ide o tlačovinu…

————————

Zdroj obrázku: SHO.sk

———————-

V prípade, ak máte záujem prispieť ľubovoľnou čiastkou na pomoc ľuďom v núdzi, ktorí našu pomoc potrebujú, neváhajte tak urobiť na číslo účtu občianskeho združenia Slovenské Hnutie Obrody: SK7665000000000020148117 a do poznámky napíšte: DAR – projekt Staráme sa. Ďakujeme. Pomáhajme si, Slováci. Veď je to také jednoduché.

———————-

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds