Video. POZVÁNKA! Sviečková manifestácia v Trenčíne: Igor! Nás nezastrašíte!

V noci z piatka 6. novembra na sobotu 7. novembra o 02:00 hod. sa uskutoční v Trenčíne nočná prechádzka zodpovedných a rozumných Slovákov. Prechádzka s horiacimi sviečkami v ruke bude formou nenásilného občianskeho odporu proti nezmyselným a protizákonným nariadeniam Matovičovej vlády TU.  

Občania mesta, ale aj celého nášho slovenského štátu sa už nedokážu viac prizerať neprávosti a krivde, ktorá je páchaná na našom národe.

Slovenské Hnutie Obrody, tak ako sľúbilo, podporuje každú rozumnú iniciatívu proti súčasnému zlepencu farizejov. Preto vás, dámy a páni, v mene občianskych aktivistov z Trenčína pozývame na túto udalosť, ktorej sa zúčastnia aj zástupcovia nášho hnutia.

Stretneme sa na Mierovom námestí pri Dolnej bráne (Mestskej veži). Tam, kde vládnu blázni a svojvôľa, odpor je už povinnosťou!

 ————————

Prečítajte si tiež: FOTO. Sviečková manifestácia v Martine: Odpor je už povinnosťou! SHO: Nasleduje Trenčín

————————-

 

————————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa.

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–——

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds