Video: Sviečková manifestácia v Trenčíne. SHO: Zlodej Matovič nám ukradol slobodu!

Slovenské Hnutie Obrody ako jediný politický subjekt (opäť) podporilo občianskych aktivistov, ktorí pokojnou sviečkovou manifestáciou vyjadrili nesúhlas s politikou Matoviča a jeho kumpánov. Manifestácia sa tentokrát konala z piatka 6. novembra na sobotu 7. novembra o 02:00 hod. na Mierovom námestí v Trenčíne.

Štefan Polačik: Presne tak ako pred týždňom na sviečkovej manifestácii v Martine TU sa ma ľudia pýtali: „Kde sú ostatní? Kde sú lídri opozičných strán, ktorí tak isto kritizujú Matoviča? Prečo neprišli? TU“ Nepoznám odpovede na tieto otázky. No za Slovenské Hnutie Obrody môžem prehlásiť, že my podporíme každú rozumnú občiansku iniciatívu. Vždy sme boli a aj budeme s vami,  priatelia. Nasleduje Trnava! 

A Róbert Švec dodáva: Každému, kto v týchto dňoch neslobody naberie odvahu k činom, patrí uznanie, rešpekt a vďaka.

————————-

Prečítajte si tiež: Čaputová a Matovič už pripravujú aj dobrovoľné očkovanie nasilu! SHO: Budíček, Slováci!

————————-

 

 

————————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa.

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–——

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds