FOTO. Sociálny projekt SHO: Školské pomôcky sme odovzdali aj deťom v okrese Komárno

Včera, 5. augusta, sme navštívili okres Komárno a pomohli sme rodinám v ktorých vychovávajú 7 detí. Štyri z nich sú školopovinné, a tak, ako sme vám sľúbili, kamaráti, vďaka našej iniciatíve Neprizeraj sa a pomôž! TU, sme deťom odovzdali aj školské pomôcky.

Cestou do Komárna sme sa zastavili v obci Komjatice, v okrese Nové Zámky, a školské pomôcky sme nakúpili v miestnom papiernictve, ktoré vlastní slovenský podnikateľ. Pomáhame nielen rodinám, ale aj našim podnikateľom.

Majiteľovi papiernictva ďakujeme za to, že nám na nákup poskytol zľavu, keďže si váži naše aktivity a dlhodobo sleduje našu sociálnu činnosť. Pomáhajme si navzájom, Slováci. Pretože tak je to správne, tak to má byť.

Vďaka nášmu úspešnému sociálnemu projektu pomáhame už od roku 2011, aj vďaka vaším 2% z daní. Pevne veríme, že sa na vaše správne rozhodnutie môžeme spoľahnúť aj v tomto roku. Ako na to? Je to jednoduché. Viac informácií nájdete TU. Ďakujeme.

A ďakujeme aj vám, priatelia, ktorí ste už finančne prispeli na nákup školských pomôcok: Simona – 5 eur, Lenka – 10 eur, Samuel – 50 eur, Peťo – 20 eur…

————————-

Prečítajte si tiež: SHO: Školské tašky sme odovzdali deťom v Zbehoch. A pomohli sme aj v Prešove a vo Veľkom Krtíši

————————-

Iniciatíva v rámci nášho úspešného sociálneho projektu Staráme sa, vďaka ktorej môžete aj vy pomôcť deťom zo sociálne slabých rodín.

Do pomoci rodinám sa už aktívne zapájajú aj René a Denis z obce Zbehy pri Nitre, ktorým tiež pomáhame vďaka nášmu projektu Staráme sa.

Ďakujeme podnikateľovi z obce Komjatice, ktorý nám dal zľavu na nákup školských pomôcok.

V obci Iža, v okrese Komárno, vyrastajú Laura a Kristiánko. Laura v septembri nastupuje do prvého ročníka základnej školy a preto sme jej dnes venovali krásnu školskú tašku a školské pomôcky, aby do školy nastúpila tak, ako sa patrí. Pripravená.

Okrem školských pomôcok sme rodinám zabezpečili aj „niečo pod zub“.

Vľavo na fotke sú deti z obce Patince (okres Komárno) a vpravo je René a Denis zo Zbehov (okres Nitra), ktorí nám pomáhajú pomáhať. Kamaráti, ďakujeme, že rodiny sa môžu spoľahnúť aj na vašu dobrosrdečnosť a nezištnú pomoc.

Mirka z Nitry sleduje dlhodobo náš projekt pomoci. A keďže vedela, že budeme pomáhať rodinám v okrese Komárno, rozhodla sa prispieť nákupom sladkostí, mliečnych výrobkov a hračiek. Ďakujeme.

———————-

V prípade, ak máte záujem prispieť ľubovoľnou čiastkou na pomoc ľuďom v núdzi, ktorí našu pomoc potrebujú, neváhajte tak urobiť na číslo účtu občianskeho združenia Slovenské Hnutie Obrody: SK7665000000000020148117 a do poznámky napíšte: projekt Staráme sa. Ďakujeme. Pomáhajme si, Slováci. Veď je to také jednoduché.

———————-

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds