FOTO: Sviečková manifestácia v Trnave. SHO: Za silné a sebavedomé Slovensko! Bez Matoviča

Slovenské Hnutie Obrody ako jediný politický subjekt (opäť) podporilo občianskych aktivistov, ktorí pokojnou sviečkovou manifestáciou vyjadrili nesúhlas s politikou Matoviča a jeho kumpánov. Manifestácia sa tentokrát konala z piatka 13. novembra na sobotu 14. novembra o 02:00 hod. na Trojičnom námestí v Trnave, odkiaľ sa účastníci presunuli k soche M. R. Štefánika.

Sme veľmi radi, že konečne sa „zobudili“ aj osobnosti, ktoré stáli pri obnove slovenskej štátnosti a verejne vyzvali Slovákov k občianskemu odporu proti Matovičovej vláde TU. Nenásilný občiansky odpor vyhlásil Róbert Švec, v súlade s Ústavou SR, dňa 20. októbra a je len na škodu našej spoločnej slovenskej veci, že do dnešného dňa tak neurobil žiadny štandardný opozičný politik.  Ale je dobré, že tak urobili slovenské osobnosti a pevne veríme, že sa pridá aj Matica slovenská, cirkvi, ktoré pôsobia na Slovensku, Konfederácia odborových zväzov a podobne. Pretože tam, kde vládnu blázni a svojvôľa, odpor je už povinnosťou.

Róbert Švec: Bolo mi cťou sa pri soche nášho velikána prihovoriť účastníkom sviečkovej manifestácie. A pre tých, ktorí ešte stále vajatajú a čakajú, že niekto iný za nich postaví Slovensko opäť na nohy, sú aktuálne slová M. R. Štefánik: „Kto si myslí, že mu slobodu druhí vybojujú, ten jej nie je hoden.“

Už čoskoro sa stretneme v Bánovciach nad Bebravou.

————————

Prečítajte si tiež: Video. Matovičova vláda segreguje Slovákov! Z dôchodcov urobila občanov tretej kategórie

————————

 

————————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa.

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–——

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds