Video. Poslanec Benčík sa jeduje. SHO: Zvykajte si! Odpor sa bude už len stupňovať!

Poslanec NR SR Ján Benčík sa rozkošne jeduje kvôli demonštráciám a manifestáciám proti Matovičovej vláde, ktoré sa začínajú vo väčšej miere organizovať na námestiach a uliciach slovenských miest.

„Benčíka poburuje, že na 17. novembra 2020 je na bratislavskom Hodžovom námestí pred Prezidentským palácom ohlásená ďalšia protivládna demonštrácia, čo považuje za „mimoriadne odporné zneužitie dôležitého sviatku – Dňa boja za slobodu a demokraciu“. Je preto presvedčený, že policajné a ďalšie zložky by mali proti demonštrujúcim tvrdo zasiahnuť.“ Informujú médiá.

Na jeho netolerantné až nenávistné slová reaguje Róbert Švec:

To je dobre, že sa ujo Benčík jeduje. Avšak nenásilný odpor sa bude už len stupňovať.

Pre všetkých, ktorí sa obávajú podporiť svojou účasťou demonštrácie, mám jeden právny odkaz: „Neohlásené zhromaždenia možno rozpustiť len za presne stanovených podmienok podľa zákona č. 84/1990 Zb. o zhromažďovacom práve, pričom ich organizátori a účastníci sa dopúšťajú nanajvýš priestupku. Uvedené zhromaždenie nie je možné na mieste násilne rozpustiť a brániť účastníkom v jeho absolvovaní, ak nenastanú ďalšie okolnosti, ktoré by už rozpustenie zhromaždenia umožňovali, napríklad páchanie trestnej činnosti.“

Takže, Slováci, len smelo do nich. Ale pamätajte! Aj odpor musí mať svoju normálnu formu. Nenásilný odpor je cesta! Je to cesta Slovenského Hnutia Obrody.

————————-

Prečítajte si tiež: Video: Sviečková manifestácia v Trenčíne. SHO: Zlodej Matovič nám ukradol slobodu!

————————-

 

————————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa.

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–——

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds