Video. Matovičova vláda segreguje Slovákov! Z dôchodcov urobila občanov tretej kategórie

Posledné dni som nesledovala správy, nemám prehľad o aktualitách ohľadom koronašialenstva, a priznávam sa, som pokojnejšia. Avšak iba v tomto smere. O to viac som sledovala osudy ľudí a poviem vám, situácia, najmä, okolo našich dôchodcov mi robí vrásky na čele, obavy a vzbudzuje vo mne strach a čoraz väčší odpor voči súčasnej vládnej moci.

Je fakt, že dôchodcovia dostali výnimku a zbytočného dobrovoľného testovania nasilu sa zúčastniť nemuseli. Ale! Boli vyvrhnutí na okraj spoločnosti, rovnako ako všetci my, „neposlušní“. Dôchodcovia dostali STOP na pošte a v bankách. Mnohí z nich sa v posledných dňoch nevedeli dostať k svojim peniazom TU. Dôchodkom alebo žobračenkám, nazvime to ako chceme, obnos je rovnaký. Bez úcty, vďaky, lásky a porozumenia zostali stáť v nečase, neistote, ranení a ponížení. Oklamaní. Matovič a spol. spravili z našich starých mám a starých otcov občanov nie druhej, ale tretej triedy. Genocída našich dôchodcov. Slobodne si vybrali netestovať sa, a boli potrestaní.

Viac sa dozviete v aktuálnom videokomentári Kataríny Bokovej.

—————————-

Prečítajte si tiež: POZVÁNKA! Sviečková manifestácia v Trnave: Vy máte moc. Zatiaľ. My máme pravdu!

—————————-

 

————————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa.

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–——

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds