Hádže preľaknutý Matovič spiatočku? SHO: Nenásilný odpor je cesta! Je to liek pre Slovensko

Zdalo by sa, že náš najhorší premiér akého sme kedy mali začína dostávať rozum. Vyhlásil, že „zelenú“ od pondelka dostanú divadlá, kiná, kostoly… Fitnescentrá a plavárne budú fungovať taktiež, ale vo veľmi obmedzenom režime.

Bežný človek by si ľahko mohol myslieť, že Matovič sa poučil a nelogické rozhodnutia, ktoré mu dlhodobo vyčíta aj medicínska obec, sa rozhodol dobrovoľne zrušiť. Omyl, priatelia! Tento zbohatlík, podvodník a klamár sa len začal jednoducho báť. Protesty, sviečkové manifestácie, vyjadrenia právnikov, pokles popularity jeho osoby, verejné vyjadrenia nesúhlasu s jeho nariadeniami, ktoré verejne vyjadrila aj primárka transplantačnej jednotky Národného ústavu detských chorôb v Bratislave Júlia Horáková. Primárka dokonca vrátila štátne vyznamenanie Pribinov kríž II. triedy TU.

Tieto veci Matovič a jeho banda priebežne vyhodnocujú a na ich základe sa správajú, reagujú, a skúšajú, čo si môžu k nám ešte dovoliť.

Naše hnutie dlhodobo realizuje cestu nenásilného občianskeho odporu, lebo demokracia a ľudské práva v našom štáte sú od príchodu tejto mafiánskej vlády pošliapavané, opľúvané. SHO vyzýva parlamentných opozičných štandardných politikov a akože revolucionárov, aby vyšli konečne do ulíc, pretože nestačí iba nahadzovať videá na sociálne siete. Niektoré opozičné strany tak plánujú urobiť 17. novembra v Bratislave. Konečne! Ale ostáva pachuť pocitu, že z ich strany ide iba o vytĺkanie politického kapitálu zo 17. novembra. Pretože, pokiaľ my sme v uliciach už od 28. mája TU, oni sa „zobudili“ až teraz. Ale ako sa hovorí: Lepšie neskoro, ako nikdy! Dúfajme, že tomu tak naozaj je!

Musí nám ísť spoločne o náš národ, charakter štátu, naše práva a hodnoty, pretože arogantný Matovič nám ukazuje, že ho stačí poriadne pritlačiť a ihneď začína ustupovať. Toto je jediná účinná cesta, ktorú dlhodobo realizuje Slovenské Hnutie Obrody. Je to liek pre Slovensko.

A pre tých, ktorí ešte stále váhajú a čakajú, že niekto iný za nich postaví Slovensko opäť na nohy, sú aktuálne slová M. R. Štefánik: „Kto si myslí, že mu slobodu druhí vybojujú, ten jej nie je hoden.“

Autor článku Pavol Skýpala je člen Slovenského Hnutia Obrody.

————————

Prečítajte si tiež: Video. Sviečková manifestácia v Martine: Matovič vyhlásil vojnu občanom nášho štátu!

————————

————————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa.

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–——

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds