MIKULÁŠ a VIANOCE 2023: Priebežná informácia o našich predvianočných aktivitách

Už o niekoľko dní začnú najkrajšie sviatky v roku. A my v projekte Staráme sa v tomto predvianočnom čase nevajatáme, ale pomáhame rodinám v núdzi.

Za nami sú krásne činy ľudskosti aj v Poprade TU, v okrese Nitra TU, v Trenčianskych Tepliciach TU, v okrese Veľký Krtíš TU, v Humennom TU, Rožňave TU, v okrese Nové Zámky TU, a aj v okrese Levice TU.

A to všetko aj vďaka vám, ľuďom s veľkými a dobrými srdcami.

Ale naša mikulášsko-vianočná pomoc slovenským rodinám v núdzi nekončí. Práve naopak. POKRAČUJEME…

Naplánovanú máme ešte pomoc v okresoch Čadca, Lučenec, Nitra, Veľký Krtíš, Rimavská Sobota… Ale či bude pomoc aj štedrá, tak to závisí od veľkej miery aj od vás. Pevne veríme, že aj v tieto dni sa môžeme na vás spoľahnúť.

A pre vás, ktorí stále váhate, či sa máte zapojiť a podporiť správnu vec, máme odkaz: Nikdy sa nesťažuj na dobu, pretože si sa narodil len preto, aby si ju urobil lepšou.

Dámy a páni. Ešte stihnete urobiť dobrý skutok vianočný. Ako na to? Ľubovoľný príspevkom môžete poukázať na účet o. z. SHO: SK32 5600 0000 0002 2911 7004 a do správy pre príjemcu napíšte: PSS – Vianoce. A my za vaše príspevky nakúpime rodinám v núdzi všetko, čo treba…

Ale, ak máte záujem pomôcť priamo potravinami, nech sa páči. Ako postupovať v tomto prípade sa môžete dočítať TU.

Kamaráti, čas predvianočný trávime spoločensky prospešnou činnosťou a to formou pomoci slovenským rodinám.

Prečo? Pretože pomáhať je naším poslaním.

————————

Prečítajte si tiež: Pavol Poprocký: Prispel som k záchrane životov už po 40-krát. Chválim sa? Áno, aj. Pretože…

————————

Pozrite si prierez fotogalériou z niektorých predvianočných výjazdov:

Poprad

Nitra

Okres Veľký Krtíš

Humenné

Rožňava

Okres Nové Zámky

Okres Levice

————————–

Dámy a páni. Naše proslovenské aktivity môžete podporiť aj 2% z vašich daní. Ako na to? Je to jednoduché. Takto TU. Ďakujeme. Vaším správnym rozhodnutím podporíte aj seba. Veď naša činnosť je vyvíjaná pre vaše dobro.

————————–  

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds