Politická mŕtvola Ivan Mikloš radí Matovičovej vláde: Zrušte 13. dôchodky! SHO: Vráť sa do hrobu!

Otázka zrušenia 13. dôchodkov, ktoré v úplnom závere volebného obdobia odhlasovala bývalá vláda, je stále na stole. Volá po tom napríklad exminister financií Ivan Mikloš, ktorého navrhoval minister hospodárstva Richard Sulík do svojho poradného ekonomického krízového štábu.

Ivan Mikloš: „Kľúčovým testom v tom, či to vláda zvládne, budú trináste dôchodky. Ak ich vláda nebude schopná zrušiť teraz, v čase krízy a hneď po nástupe k moci, tak ich nezruší nikdy a neverím, že bude schopná dostatočne rýchlo a efektívne konsolidovať verejné financie.“ Informujú médiá.

Na slová Ivana Mikloša reaguje Štefan Polačik:

Sociálny netvor Mikloš, radí Matovičovej vláde zrušiť 13. dôchodky, aby sa vraj podarilo konsolidovať verejné financie. Igor, ja mám lepší nápad. Zrušte nákup amerických stíhačiek za 2 miliardy eur! Bude na 13. dôchodky a pomôže to aj verejným financiám. Naši dôchodcovia si to zaslúžia!

A vo videokomentári Róberta Šveca sa dozviete aj to, koľko nás budú stáť americké stíhačky a koľko by nás stáli 13. dôchodky. A ešte by nám aj zostalo na podporu… Viac vo videu.

————————-

Prečítajte si tiež: Video: Zabil človeka. A teraz chce šéfovať prokurátorom. SHO: To nevymyslíš. To je svet Matoviča

————————-

 

————————-

Prečítajte si tiež: Vláda zákonom bude chrániť aj asociálov. SHO: Ochránite zákonom aj ľudí práce?

————————-

————————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa.

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–——

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds