Fotoreportáž. SHO pomáha dlhodobo a adresne: Január 2020 v projekte Staráme sa

Priatelia projektu Staráme sa. Rozhodli sme sa, že vám každý mesiac budeme prinášať súhrnnú fotoreportáž z nášho úspešného sociálneho projektu Staráme sa, vďaka ktorému už od roku 2011 aktívne a pravidelne pomáhame rodinám, ktoré našu pomoc potrebujú. Krížom-krážom po Slovensku.

Naše aktivity v projekte môžete sledovať už aj na Twitteri TU.  

Pevne veríme, že aj tento rok poukážete vaše 2% z dane na pomoc slovenským sociálne slabým rodinám. Ako na to? Je to jednoduché. Postup na poukázanie 2% z dane si môžete prečítať TU. Ďakujeme.

————————

Prečítajte si tiež: SHO: Deti sú v našom projekte na prvom mieste. Naše pohodlie musí ísť bokom

————————

Pozrite si aj fotografie našej pomoci v januári: 

Ako prvej sme v roku 2020 podali pomocnú ruku Katke s Jankom z okresu Trebišov.

V Lučenci sa Karinka s Jankom našej pomoci veľmi potešili.

Naša Danka pomáha rodinám v Hlohovci.

Hoci bola vonku silná poľadovica, Danka to zvládla a pomoc odovzdala do správnych rúk.

Malá Eliška je veľká šibalka. Mamine skryla telefón, na ktorý sme sa jej nevedeli dovolať a poskytnúť pomoc. Nevadí, vynahradíme im to vo februári. Aj o takýchto úsmevných situáciách je náš projekt.

René zo Zbehov, ktorému tiež pomáhame, získal ocenenie Hráč roka 2019. Zo srdca gratulujeme a sme na neho hrdí.

Potraviny, drogéria, topánky. Aj to sme podarovali ťažko chorej Kataríne od Hnúšte.

V Zbehoch pri Nitre vyrastajú dvaja šikovní futbalisti. Čoskoro im venujeme kopačky. Talenty treba predsa podporovať.

Kým v Zbehoch chalani hrajú futbal, tak vo Veľkom Krtíši nám vyrastá Ľudovít, ktorého baví hokej a aj sa mu aktívne venuje. Dopočuli sme sa, že je v ňom naozaj dobrý.

Aj napriek tomu, že na konci mesiaca husto snežilo, sme z našej pravidelnej nesmeli vynechať 6 detí od Rimavskej Soboty.

V januári sme pomohli aj našou Vlasteneckou kvapkou krvi SHO. Do tej sa pravidelne zapája aj náš sympatizant Miro z Poltára.

Pomáhame už 10. rok. Adresne, zodpovedne a rozumne. Pretože naša farba je červená.

———————-

V prípade, ak máte záujem prispieť ľubovoľnou čiastkou na pomoc ľuďom v núdzi, ktorí našu pomoc potrebujú, neváhajte tak urobiť na číslo účtu občianskeho združenia Slovenské Hnutie Obrody: SK7665000000000020148117 a do poznámky napíšte: projekt Staráme sa. Ďakujeme. Pomáhajme si, Slováci. Veď je to také jednoduché.

———————-

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds