SHO: Slovenským rodinám budeme pomáhať aj po voľbách. Pretože pomáhame už 10. rok

Kamaráti, určite viete, že niektorí členovia nášho úspešného tímu sa o pár týždňov budú vo voľbách do NR SR uchádzať aj o vaše hlasy. Preto nás neprekvapujú pochybovačné otázky, či aj po parlamentných voľbách, bez ohľadu na výsledok, budeme takto pomáhať a či toto celé nie je len predvolebné divadielko.  

Naša odpoveď je jasná: Projekt Staráme sa je dlhodobý projekt s adresnou a nezištnou pomocou sociálne slabým rodinám naprieč celou našou vlasťou. Pomáhame cezeň už od roku 2011 a nemienime s tým prestať v žiadnom prípade, ani keby sme vo voľbách skončili so 100 hlasmi na poslednom mieste alebo 1 000 000 hlasmi na prvom mieste. My nie sme narýchlo pečený predvolebný projekt, ktorý by mal naháňať hlasy voličov a po voľbách skončiť.

————————

Prečítajte si tiež: SHO: Projekt Staráme sa je projektom človečiny a skutočnej solidarity. Už od roku 2011

————————

Sme projektom sviežich ľudí, ktorí spoločne s našimi podporovateľmi písali, píšu a budú i naďalej písať úspešný príbeh pomoci ľuďom, ktorým treba pomáhať. Hrdo, bez škandálov, inteligentne, adresne a dlhodobo. MÁTE NAŠE SLOVO.

V nedeľu sme pomohli vo Veľkom Krtíši, kde stará mama vychováva 2 vnukov. Starší vnuk Tibor dokončil strednú školu a mladší Ľudovít si plní sen o kariére profesionálneho hokejistu. Sme tu aj naďalej pre nich a vždy, keď budeme môcť, pomôžeme.

A v  pondelok sme navštívili rodinku vo Fiľakove. Zaniesli sme jej nákup, ktorý ich síce nevytiahne z biedy, ale aspoň im ušetrí nejaké peniaze na rehabilitácie pre malého Matiaska či na plienky pre malú slečnu s menom Sofia.

Pomáhajme si, Slováci. Veď je to také jednoduché.

————————–

Prečítajte si tiež: Sociálny projekt SHO: Aj vďaka našej pomoci, nielen materiálnej, vyrastajú u deti úspešní Slováci

————————–

V nedeľu sme pomohli vo Veľkom Krtíši, kde stará mama vychováva 2 vnukov. Starší vnuk Tibor dokončil strednú školu a mladší Ľudovít si plní sen o kariére profesionálneho hokejistu.

V pondelok sme navštívili aj rodinu vo Fiľakove.

———————-

V prípade, ak máte záujem prispieť ľubovoľnou čiastkou na pomoc ľuďom v núdzi, ktorí našu pomoc potrebujú, neváhajte tak urobiť na číslo účtu občianskeho združenia Slovenské Hnutie Obrody: SK7665000000000020148117 a do poznámky napíšte: projekt Staráme sa. Ďakujeme. Pomáhajme si, Slováci. Veď je to také jednoduché.

———————-

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds