Katarína Boková: Dosť bolo mafie, pokriveného kresťanstva a falošného vlastenectva!

Doba, ktorú žijeme je mimoriadne náročná. Kam sa pozrieme, dejú sa krivdy, zločiny a zlo preberá moc nad našimi životmi.

Ak však uchovávate v sebe lásku k nášmu národu, vlasti, k našim tradíciám a spôsobu života, a chcete túto emóciu, myšlienku zdieľať so širokou verejnosťou, my vám ponúkame priestor.

Ak sa chcete uplatniť na politickej scéne ako čistí ľudia, bez mafiánskeho zázemia, podvodov a extrémov, my vám ponúkame možnosť sebarealizácie.

Ak chcete pomáhať ľuďom v núdzi TU alebo vás zaujíma ekológia TU, my vám ponúkneme  príležitosť.

Ak chcete pomôcť správnej veci a vidíte sa ako dobrovoľník v IT sfére, či dokážete dať slová na papier TU a ponúkať riešenia v konkrétnych odboroch, dajte nám o sebe vedieť.

SHO je čistá značka, s dlhoročným zázemím a originálnymi projektmi. Rastieme a vy môžeš rásť spoločne s nami.

Nie je hanbou priznať si, že ste sa sklamali vo vedení inej strany.

U nás vedieme dialógy, pracujeme spoločne, podporujeme sa a spolu tvoríme úspešný tím.

Staňte sa jedným z nás. Ako na to? Je to jednoduché TU. Aj Janka z Levoče sa už rozhodla: Dobrý večer prajem. Mám záujem sa k vám pridať, obdivujem vaše nasadenie a vytrvalosť pre spravodlivosť, a pomoc nám Slovákom.

Autorka výzvy Katarína Boková je členka predsedníctva Slovenského Hnutia Obrody.

————————-

Prečítajte si tiež: Ďalšia liberalizácia trhu s učebnicami? Štefan Polačik: Je to ďalší krok k idiotizácii školstva!

————————-

————————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa.

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–——

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds