Pavol Poprocký: Rok 2020 sme zvládli! A zvládneme aj rok 2021. Spoločne s vami!

Dámy a páni. Projekt Staráme sa má za sebou desiaty rok svojej činnosti. Už od roku 2011 sa členovia a blízki sympatizanti SHO snažia zmierniť a odstrániť ťaživú situáciu každej jednej rodiny, ktorá je do tohto sociálneho projektu zapojená.

Rok 2020 bol naozaj pestrý. Okrem pravidelnej potravinovej pomoci sme deťom nachystali voľnočasové aktivity v prírode (opekačky, návšteva múzea, kultúrnych pamiatok, kúpaliska TU, jazda historickým vláčikom, ekobrigády TU alebo čistenie pamätníkov našich národných velikánov TU), pripravili sme pre nich ovocné balíčky, balíčky pri príležitosti Medzinárodného dňa detí či na Mikuláša, a v priebehu augusta až októbra sme ich nachystali aj do školy, kedy sa naša pomoc sústreďovala na zabezpečenie školských pomôcok.

V októbri sme vyhlásili Mesiac čistoty, kedy sme rodinám pomáhali hlavne hygienickými pomôckami. No a v decembri sme okrem mikulášskych balíčkov spoločne s našimi sympatizantmi zosnovali Jedinečné Vianoce v jedinečnom projekte a do rodín pod vianočný stromček darovali napr. aj: telefón, počítač, televízor, hokejky, hračky, knihy… To bola len ukážka toho, čo všetko sa nám, aj vďaka našim podporovateľom, v roku 2020 podarilo.

Každý jeden mesiac našej spoločnej pomoci si môžete pozrieť na týchto odkazoch: január TU, február TU, marec TU, apríl TU, máj TU, jún TU, júl TU, august TU, september TU, október TU, november TU, december TU

Projekt Staráme sa. Značka overená časom. Už od roku 2011. Zdroj obrázku: SHO

Rok 2020 nebol ľahký, ale zvládli sme ho. Zvládli sme ho, pretože sme za pomyselný povraz ťahali spoločne. Spoločne, s našimi kolegami a podporovateľmi, sme za 12 mesiacov približne 130-krát podali pomocnú ruku ľuďom v núdzi z nášho úspešného projektu Staráme sa a prostredníctvom našej Vlasteneckej kvapky krvi SHO sme darovali niekoľko litrov tej najvzácnejšej tekutiny na svete.

Dovoľte mi poďakovať sa vám, drahí kolegovia a prispievatelia, za ohromné nasadenie, ktoré ste vyvinuli. Tento sumár roka je sumárom nášho spoločného úsilia. A myslím si, že môžeme byť naň právom hrdí, pretože dokazujeme svetu, že keď sa dobrí ľudia spoja a prispejú svojím málom, tak sa môžu diať veľké veci.

Priatelia, kolegovia, prispievatelia, podporovatelia, dovoľte mi ešte popriať vám všetkým ten najkrajší nový rok 2021, nech je plný nádeje a pokoja.

To vám z celého srdca praje váš Pavol Poprocký, splnomocnenec SHO pre projekt Staráme sa.

———————————

Prečítajte si tiež: FOTO: December sa niesol v našom sociálnom projekte Staráme sa v duchu slovenských tradícií

———————————

Pavol Poprocký, splnomocnenec SHO pre projekt Staráme sa. Zdroj fotky: SHO

———————-

V prípade, ak máte záujem prispieť ľubovoľnou čiastkou na pomoc ľuďom v núdzi, ktorí našu pomoc potrebujú, neváhajte tak urobiť na číslo účtu občianskeho združenia Slovenské Hnutie Obrody: SK7665000000000020148117 a do poznámky napíšte: projekt Staráme sa. Ďakujeme. Pomáhajme si, Slováci. Veď je to také jednoduché.

———————-

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds