Prečo sme podporili nezávislé médiá? SHO: Lebo ide o skutočnú slobodu! Nie o tú liberálnu!

Dámy a páni! V súvislosti s mojím článkom TU, ktorý som uverejnil ohľadom toho, že hovorca Konferencie biskupov Slovenska označil niektoré nezávislé médiá za dezinformačné, mi bola položená aj otázka, že prečo som sa zastal médií, ktoré o našom hnutí a mne dlhodobo takmer neinformujú. Považujem za veľmi dôležité na túto otázku odpovedať aj verejne

Je pravda, že aj väčšina nezávislých médií – alternatívnych poslednú dobu neinformuje svojich čitateľov o práci nášho hnutia, výnimku tvorí rádio Slobodný vysielač a spravodajská stránka napalete.sk, ktoré nám pravidelne poskytujú priestor na prezentovanie našich názorov, za čo im aj touto cestou ďakujem, ale to neznamená, že budem ticho. Ticho by som bol, ak by som bol duchom malý človek a egoisticky by som sa „hral na svojom politickom a mediálnom piesočku“.

Kamaráti! Platí: Dnes, v prebiehajúcej informačnej vojne útočia na Infovojnu, Zem a Vek, Slobodný vysielač… Zajtra budú útočiť na stránku napalete.sk… A pozajtra, keď budú útočiť na sho.sk nebude už nikto, kto by sa nás zastal.

Spoločne musíme poraziť liberálnu propagandu, inej cesty niet! Za našu otčinu. Za Slovensko.

Autor článku Róbert Švec je predseda Slovenského Hnutia Obrody.

————————

Prečítajte si tiež: Nový rok 2021. Róbert Švec praje Slovensku: Vôľu, vytrvalosť a odhodlanie! A pevné zdravie!

————————

Dnes, v prebiehajúcej informačnej vojne útočia na Infovojnu, Zem a Vek, Slobodný vysielač… Zajtra budú útočiť na stránku napalete.sk… A pozajtra, keď budú útočiť na sho.sk nebude už nikto, kto by sa nás zastal. Zdroj fotky: Internet

————————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa.

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–——

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds