Nový rok 2021. Róbert Švec praje Slovensku: Vôľu, vytrvalosť a odhodlanie! A pevné zdravie!

Slovenky a Slováci, dámy a páni, kamaráti! Do nového roku 2021 vám prajem veľa odhodlania, vôle a vytrvalosti.

Odhodlanie vyviesť náš slovenský štát zo súčasného marazmu, vôľu opäť vstať a bojovať, aj keď schytáte údery od zlých ľudí, ktorí nám dnes vládnu a vytrvalosť, pretože náš spoločný boj za normálne a slovenské Slovensko nebude vôbec jednoduchý a ani krátky.

Čaká nás politická kalvária, ktorú ale musíme spoločne prejsť, ak to s naším národom a vlasťou myslíme úprimne. Bude to tá istá politická kalvária, ktorou museli prejsť štúrovci, M. R. Štefánik, Andrej Hlinka a ďalší naši velikáni, bez ktorých by sme dnes ako národné spoločenstvo neboli.

Zlí ľudia, ktorí dočasne ovládli náš štát nás budú prenasledovať, spoločensky zosmiešňovať, nálepkovať, možno aj segregovať… Už to začalo! Dostaneme veľa úderov, ale každý jeden úder od zlých ľudí nás iba utvrdí v tom, že to čo robíme, robíme správne a po každom údere opäť vstaneme a budeme pokračovať v našej spoločnej ceste.

Slovenskú republiku im nevydáme! Budeme bojovať v uliciach, na námestiach, budeme bojovať na Facebooku, YouTube, jednoducho budeme bojovať všade, kde sa bude dať a keď nás dočasne vytlačia z jednej pozície, obsadíme ďalšie dve pozície. Nikdy sa nevzdáme!

Za Slovensko aké chceme vidieť: Slovensko hospodársky sebestačné, politicky svojprávne a mediálne slovenské.

To vám vinšujem do nového roku 2021, priatelia. A pevné zdravie, pretože to je základom nášho víťazstva. Príde, bo prísť musí, Deň slovenskej obnovy!

——————————-

Prečítajte si tiež: Krágľovanie začalo! SHO: Má krv Lučanského na rukách Matovičova vládna luza?

——————————-

 

————————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa.

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–——

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds