Róbert Švec: Silné vlastenecké hnutie musí byť v prvom rade aktívnym sociálnym hnutím

Dámy a páni. V roku 2020 zorganizovalo naše hnutie množstvo aktivít, na ktoré som právom hrdý. Spomedzi dlhoročných projektov SHO však vyčnieva náš sociálny projekt Staráme sa, vďaka ktorému už 10 rokov pomáhame slovenským rodinám postaviť sa opäť na nohy.

Pomáhame rozumne, zodpovedne, bez hlúpych šekov TU, škandálov a bez toho, aby sme dehonestovali hodnoty vlastenectva, a tiež bez toho, aby sme rodiny, ktorým pomáhame vystavovali mediálnemu a spoločenskému pranieru iba pre to, aby sme získavali tupú mediálnu pozornosť.

Som veľmi rád, že cestu k nášmu projektu si v čoraz väčšej miere nachádzate aj vy, naši sympatizanti a podporovatelia a spoločne inteligentnou formou napĺňame odkaz našich predkov: Slováci Slovákom! Sami vidíte, že sa to dá. A stačí, aby každý z nás pomohol svojou troškou a spoločne tak tvoríme úžasný príbeh pomoci.

A to, že aj rok 2020 sme aj v sociálnom projekte Staráme sa zvládli na jednotku, spoločne s vami, svedčí aj tá skutočnosť, že rodinám od Malaciek až po Trebišov sme v priebehu 12 mesiacov pomohli vyše 130-krát. Ročnú reportáž za rok 2020 z našich sociálnych aktivít si môžete pozrieť TU.

Silné a úspešné vlastenecké hnutie musí byť v pravom rade silným a aktívnym sociálnym hnutím! Som veľmi rád, že naše hnutie túto dlhodobú víziu napĺňa každým rokom svojej úspešnej existencie. 

Autor článku Róbert Švec je predseda Slovenského Hnutia Obrody.

————————-

Prečítajte si tiež: FOTO: December sa niesol v našom sociálnom projekte Staráme sa v duchu slovenských tradícií

————————-

Róbert Švec s deťmi z okresu Komárno. Zdroj fotky: SHO

———————-

V prípade, ak máte záujem prispieť ľubovoľnou čiastkou na pomoc ľuďom v núdzi, ktorí našu pomoc potrebujú, neváhajte tak urobiť na číslo účtu občianskeho združenia Slovenské Hnutie Obrody: SK7665000000000020148117 a do poznámky napíšte: projekt Staráme sa. Ďakujeme. Pomáhajme si, Slováci. Veď je to také jednoduché.

———————-

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds