Pavol Poprocký: Spoločne pomáhame už 10 rokov! Bez škandálov, rozumne a adresne!

Priatelia, písal sa január 2011, kedy sme vykonali prvé výjazdy našej sociálnej pomoci. Za 10 rokov sme spoločne s našimi drahými podporovateľmi pomohli a stále pomáhame desiatkam rodín, ktoré sa ocitli v núdzi, väčšinou bez vlastného zapríčinenia.

Často sme počúvali príbehy dotknutých rodín, z ktorých nám prechádzal mráz po chrbte a neraz sme si znovu uvedomili, čo sú skutočné problémy bežného človeka.

Píše sa rok 2021. Oslavujeme 10 rokov existencie, a to i napriek tomu, že nás mnohí odrádzali od takejto činnosti, nevideli v nej hlbší zmysel alebo len zo závisti sa snažili projekt nášho občianskeho združenia vo vašich očiach očierniť. Neúspešne!

Sme tu a i naďalej budeme podávať pomocnú ruku tým, ktorým ju podať treba. I naďalej sa budeme snažiť do rodín z nášho projektu, okrem nákupov a iných užitočných vecí, nosiť nádej, pokoj, optimizmus a úsmev, pretože často len to pekné povzbudivé slovo chýba ku tomu, aby vyčerpaný a znechutený človek začal konať, urobil hrubú čiaru za minulosťou a s našou pomocou sa časom postavil na nohy.

Oslavujeme 10 rokov a o 10 rokov budeme mať 20 rokov, a tak ďalej. Náš projekt nebol, nie je a nikdy nebude sezónnym projektom. Takých je na Slovensku dostatok a mnohé slúžia iba na lacnú propagáciu niečoho, čo s nezištnosťou a úprimnosťou nemajú nič spoločného!

Garantujeme vám, že my do týchto vôd nevstúpime, pretože by sme pošliapali nielen vlastnú česť, vašu dôveru, ale i tisícky úprimných poďakovaní, úsmevov a zážitkov od rodín z nášho projektu.

Priatelia projektu Staráme sa! ĎAKUJEME, že spoločne s nami píšete úspešný príbeh pomoci ľuďom v núdzi po celom Slovensku. Už od roku 2011!

Váš Pavol Poprocký, splnomocnenec SHO pre projekt Staráme sa.

————————-

Prečítajte si tiež: Projekt Staráme sa: Novoročnú pomoc sme odovzdali už aj vo Fiľakove, Trebišove a v Čadci

————————-

Históriu sociálnych aktivít v projekte Staráme sa si môžete pozrieť TU.

———————-

V prípade, ak máte záujem prispieť ľubovoľnou čiastkou na pomoc ľuďom v núdzi, ktorí našu pomoc potrebujú, neváhajte tak urobiť na číslo účtu občianskeho združenia Slovenské Hnutie Obrody: SK7665000000000020148117 a do poznámky napíšte: projekt Staráme sa. Ďakujeme. Pomáhajme si, Slováci. Veď je to také jednoduché.

———————-

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds