Projekt Staráme sa: Operácia Brikety? To bol tajfún pomoci dobrých ľudí s veľkým srdcom!

V piatok 22. januára sme v našom úspešnom sociálnom projekte Staráme sa uverejnili výzvu, ktorú sme pomenovali operácia Brikety.

Cieľom výzvy bolo pomôcť rodine z okresu Liptovský Mikuláš s briketami alebo drevom na kúrenie a tiež s bojlerom na teplú vodu.

Vaša reakcia, kamaráti, nás veľmi milo prekvapila. Vaša ochota pomôcť bola taká silná, že už o týždeň, v piatok 29. januára dobrí ľudia spoločne s nami darovali 43 balíkov brikiet. Za všetkých spomenieme aspoň pána Mikuláša z Liptovského Mikuláša. Ten okrem materiálnej pomoci zanechal vo veľkom studenom dome duchovné slovo, za čo mu taktiež patrí vďaka. Rodine sme odovzdali aj nákup, ktorý obsahoval ovocie, mliečne výrobky, hygienické potreby, drogériu… A v nedeľu 31. januára sa mohli deti okúpať v teplej vode, ktorá tiekla z bojleru, ktorý rodine venoval Viktor z okresu Trebišov.

Jednoducho, dámy a páni! Znovu ste dokázali, že sme národ prajný a žičlivý. Pretože do našej výzvy pomoci rodine s tromi deťmi z okresu Liptovský Mikuláš ste do tejto chvíle prispeli niekoľko sto eurami, ktoré, vzhľadom na ich nečakané množstvo, rozdelíme na pomoc aj zvyšným 16 rodinám, v ktorých vyrastá ďalších 42 detí a ktorým pomáhame vďaka nášmu – vášmu sociálnemu projektu Staráme sa.

Spoločne, napĺňame odkaz našich predkov: Slováci Slovákom! A tak to má byť, pretože tak je to správne!

Vďaka nášmu projektu pomáhame už od roku 2011, aj vďaka vaším 2% z daní. Pevne veríme, že sa na vaše správne rozhodnutie môžeme spoľahnúť aj v tomto roku. Ako na to? Je to jednoduché. Viac informácií nájdete TU. Ďakujeme.

————————-

Prečítajte si tiež: Sociálny projekt SHO: Pomáhame adresne a zodpovedne! Aj v okresoch Malacky a Nitra

————————-

———————-

V prípade, ak máte záujem prispieť ľubovoľnou čiastkou na pomoc ľuďom v núdzi, ktorí našu pomoc potrebujú, neváhajte tak urobiť na číslo účtu občianskeho združenia Slovenské Hnutie Obrody: SK7665000000000020148117 a do poznámky napíšte: projekt Staráme sa. Ďakujeme. Pomáhajme si, Slováci. Veď je to také jednoduché.

———————-

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds