POZVÁNKA! Sviečková manifestácia v Bánovciach nad Bebravou: Tu je doba činov!

Dámy a páni! 17. novembrom nič nekončí. Ideme ďalej. Sľúbili sme vám, že prídeme za vami do každého okresného mesta. A my naše sľuby plníme.

V nedeľu 22. novembra o 16:00 hod. sa uskutoční v Bánovciach nad Bebravou prechádzka zodpovedných a rozumných Slovákov. Prechádzka s horiacimi sviečkami v ruke bude formou nenásilného občianskeho odporu proti nezmyselným a protizákonným nariadeniam Matovičovej vlády.

Občania mesta, ale aj celého nášho slovenského štátu sa už nedokážu viac prizerať neprávosti a krivde, ktorá je páchaná na našom národe.

Slovenské Hnutie Obrody, tak ako sľúbilo, podporuje každú rozumnú iniciatívu proti súčasnému zlepencu farizejov. Preto vás, dámy a páni, v mene občianskych aktivistov z Bánoviec nad Bebravou pozývame na túto udalosť, ktorej sa zúčastnia aj zástupcovia nášho hnutia.

Stretneme sa na Námestí Ľudovíta Štúra pred sochou nášho velikána. Tam, kde vládnu blázni a svojvôľa, odpor je už povinnosťou!

————————-

Prečítajte si tiež: FOTO: Do ulíc slovenských miest vyšli tisíce ľudí! SHO: Požiadavka je jasná! Dole s Matovičom!

————————-

Rozumní a zodpovední vlastenci v tom majú jasno. Zdroj fotky: SHO

————————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa.

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–——

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds