Čaputová a Matovič už pripravujú aj dobrovoľné očkovanie nasilu! SHO: Budíček, Slováci!

Včera sa v prezidentskom paláci uskutočnilo stretnutie prezidentky SR Zuzany Čaputovej a predsedu vlády Igora Matoviča.

Kým prezidentka ocenila zavedenie testovania na hraniciach, v domovoch sociálnych služieb, v zdravotníckych zariadeniach, veľkých podnikoch nespoľahlivými antigénovými testami, Matovič lipol na „úspešnosti“ celoplošného testovania týmito testami. Zároveň pokračoval vo svojom delení obyvateľov Slovenska na „zodpovedných“ (tí, ktorí sa „dobrovoľne“ zúčastnili testovania) a na „nezodpovedných“ (tí, ktorí sa nenechali vydierať). Taktiež, ako to je jeho zvykom, namiesto povzbudenia a upokojenia spoločnosti, nezabudol znepokojiť verejnosť vakcináciou aspoň polovičky Slovenska!

No, takže takto, dámy a páni! Nezúčastnil som sa prvého kola celoslovenského testovania, lebo nielenže nesúhlasím s vydieračskými praktikami, ktoré drvivú väčšinu spoločnosti naň donútili ísť, ale v mnohých prípadoch, ako sme aj mohli vidieť, nebola zabezpečená hlavne jeho bezpečnosť. To isté platí aj o druhom zredukovanom testovaní, na ktorom, aj keby sa konalo celoplošne, by som sa znovu nezúčastnil. Znovu tam väčšina Slovákov pôjde, lebo nebude mať na výber. A znovu ohrozia svoje zdravie a zdravie ostatných.

————————

Prečítajte si tiež: Stanovisko Slovenského Hnutia Obrody k povinnému očkovaniu

————————

A ku pripravovanej vakcinácii občanov Slovenskej republiky toľkoto: Nezúčastnil som sa koronabiznisu-frašky s názvom „Spoločná zodpovednosť“, nezúčastním sa ani mega koronabiznisu-frašky s akýmkoľvek názvom, ktorej úlohou bude očkovanie proti COVIDU-19. Kto chce, nech si do seba napichá, čo chce, ak sa cíti byť ohrozený. My, zodpovední vlastenci zo Slovenského Hnutia Obrody, by sme z pozície súčasnej vlády ponúkli skutočnú dobrovoľnosť, pretože to je sloboda. A nie nanútené rúško, test či rýchlokvasená vakcína, ktorá môže mať na tých, ktorí sa nechajú zaočkovať fatálne vedľajšie účinky.

Za seba, ako pravidelného darcu krvi, môžem ešte povedať, že jedinú ihlu, ktorú si, ak mi to zdravotný stav bude naďalej povoľovať, nechám vpichnúť do tela, bude ihla, cez ktorú potečie moja zdravá krv pre chorých a zranených. A nie nejaký humus, ktorý nám naordinujú „polyhistori“ z vlády plagiátorov a vydieračov.

Autor článku Pavol Poprocký je člen predsedníctva SHO.

————————

Prečítajte si tiež: SHO: Nedobrovoľné testovanie ako druhé SNP? To dokážu povedať iba ľudské hyeny od Matoviča!

————————

A Róbert Švec dodáva: No, ale ako krásne nás Čaputová a Matovič pripravujú na dobrovoľné očkovanie proti koronavírusu nasilu, presne tak, ako na to dobrovoľné testovanie nasilu. A nájdu sa ľudia, ktorí sa už nevedia dočkať, keď im ihla prepichne kožu a neoverený „sajrajt“ im prenikne do tela. To budú tie pravé slastné chvíle koronaorgazmu.

Úprimne, dámy a páni. Ľutujem každého, kto podľahol klamstvám, vládnej propagande a vymývaniu mozgov v súvislosti s „pandémiou“ koronavírusu. Kto chce, nech chodí na testovanie aj každý piatok a každý pondelok nech si do tela pichá neoverený „sajrajt“, slobodne.

Ale za seba opakujem: Sloboda je cesta. Strach je slepá ulička. A ja som a zostanem duchom slobodný!

————————

Prečítajte si tiež: Róbert Švec odkazuje matovičovi: Krok za krokom si ideme po vás! Dáme vás dole!

————————

————————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa.

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–——

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds