Katarína Boková: Pokiaľ sa bude Čaputová prikláňať k vrahom a vlastizradcom, bude tak vnímaná aj ona

Zuzana Čaputová vyjadrila smútok nad smrťou bývalej americkej ministerky zahraničných vecí Madeleine Albrightovej, známou ako balkánska mäsiarska, svojským spôsobom.

Nuž, citlivé vnímanie prezidentky nekorešponduje s tým, ako verejnosť vníma ženu, ktorá sa zaslúžila o zbytočnú smrť tisícok srbských obetí z radov civilistov. Podľa zdrojov z Belehradu, až 30 percent tvorili deti. Viac o krvavých podlostiach sa dočítate TU.

Práve dnes si pripomíname smutné výročie, ktorým vlastizradcovia na čele s Dzurindom, na tajnom zasadnutí, odklepli prelet bojových lietadiel NATO ponad naše územie, aby sa vzápätí mohlo začať bombardovanie bývalej Juhoslávie.

Deň 24. marec 1999 bude v dejinách slovenského štátu navždy zapísaný krvavými písmenami. Pokiaľ sa Zuzana Čaputová bude prikláňať k vrahom a vlastizradcom, bude tak vnímaná aj ona. Pretože občania reálne vnímajú jej choré postoje a ak ju niekto označí za agentku cudzích mocností, americkú bábku a pod., má na to plné právo TU

Za každého z nás hovoria činy, nie stony pri čítaní prejavov.

Autorka článku Katarína Boková je členka predsedníctva Slovenského Hnutia Obrody.

————————

Prečítajte si tiež: SHO: Agentka Čaputová to hrá na akože starostlivosť o Slovákov. Katarína Boková reaguje…

————————

Madeleine Albrightová so sivou eminenciou americkej politiky Henrym Kissingerom. Zdroj fotky: napalete.sk

———————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—

Mikinu víťazov si môžete objednať TU.

————————–

Dámy a páni. Naše proslovenské aktivity môžete podporiť aj 2% z vašich daní. Ako na to? Je to jednoduché. Takto TU. Ďakujeme. Vaším správnym rozhodnutím podporíte aj seba. Veď naša činnosť je vyvíjaná najmä pre vaše dobro.

————————–

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds