SHO: Agentka Čaputová to hrá na akože starostlivosť o Slovákov. Katarína Boková reaguje…

Šípková Ruženka opäť na chvíľu precitla a snaží sa ukázať pospolitému ľudu svoju ľudskú tvár. Predsa len, dosť bolo vzdychania nad tým, aké je potrebné sa chrániť rúškami a očkovaním, veď predsa sme „krajinou, v ktorej sa ľudia nebudú báť zomierať“.

Dosť bolo, aspoň na chvíľu, vyplakávania o tom, že musíme Zelenskému poslať všetky zbrane a na oplátku prijať všetko, čo (koho) nám pošle cez hranice. Konečne dozrel čas na pripomenutie si aktuálnej životnej situácie väčšiny slovenských rodín.

A ja opäť súhlasím so Zuzanou, že na Slovensku sa naozaj žije ťažko. Ale!

Na rozdiel od Zuzany tvrdím a viem, že takýchto ľudí nie sú tisíce. Biedu trie viac ako 600-tisíc ľudí TU.

Na rozdiel od Zuzany žijem reálny život a denne sa potýkam s problémami bežných občanov. Vo svojom blízkom okolí vnímam chudobu. Vidím, že deti susedov chodia v tých istých šatách. Ženy si posúvajú oblečenie a obuv, nakupujú najlacnejšie (p)otraviny a požičiavajú si peniaze od tých, ktorí ešte veria v ich návratnosť. Mnohí dôchodcovia sú doslova na chlebe so slivkovým lekvárom a čiernom čaji, pretože elektrina a lieky požerú enormnú časť ich skromných dôchodkov.

Na rozdiel od Zuzany, prostredníctvom nášho sociálneho projektu projektu Staráme sa pomáham adresne a dlhodobo slovenským rodinám, ktoré sú naozaj mnohodetné a ďaleko za hranicou chudoby TU.

Na rozdiel od Zuzany viem a denne žijem, že školstvo a zdravotníctvo nie sú bezplatné. Sú to jamy bez dna. A fakt ma to hnevá. Na rozdiel od Zuzany, ja nespím v paláci, ale na vlastnoručne vyrobenej posteli a každý večer myslím na to, ako dlho to Slováci ešte utiahnu. Pretože mne to nie je jedno!

Aby sa Zuzana príliš nevyosila, dnes stihla zanôtiť aj niečo na americkú strunu: „Ekonomické sankcie voči Kremľu sú príspevkom aj k našej vlastnej bezpečnosti,“ uviedla v súvislosti s ďalšími pripravovanými sankciami Európskej únie voči Rusku. Tak si vyberte.

Autorka článku Katarína Boková je členka predsedníctva Slovenského Hnutia Obrody a náš človek na otázky rodinné a sociálne.

————————–

Prečítajte si tiež: Róbert Švec: Vojnový štváč Jaroslav Naď je vinný aj z týchto zločinov proti národu a štátu…

————————–

Zdroj obrázku: SHO.sk

———————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—

Mikinu víťazov si môžete objednať TU.

————————–

Dámy a páni. Naše proslovenské aktivity môžete podporiť aj 2% z vašich daní. Ako na to? Je to jednoduché. Takto TU. Ďakujeme. Vaším správnym rozhodnutím podporíte aj seba. Veď naša činnosť je vyvíjaná najmä pre vaše dobro.

————————–

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds