Róbert Švec: Vojnový štváč Jaroslav Naď je vinný aj z týchto zločinov proti národu a štátu…

Dámy a páni! Prečo verejne vyslovujem svoj názor, že Jaroslav Naď je vlastizradca, vládny zločinec a vojnový štváč? Aj pre toto…

Médiá informujú: Naď: Ak Rusko nestiahne svoje vojská, Ukrajine pošleme systém S-300.

Konštatujem: Naď je vinný aj z podpory vojny, zo snáh vyzbrojovať armádu cudzieho štátu na úkor bojaschopnosti a obrany štátu slovenského, a aj z toho, že zo Slovenska robí vedome terč prípadného útoku jednej z bojujúcich strán v konflikte na Ukrajine.

Bude postavený pred obnovené vojenské súdy a svoj trest si odpracuje v obnovených pracovných táboroch TU.

Autor článku Róbert Švec je predseda Slovenského Hnutia Obrody.

————————-

Prečítajte si tiež: Róbert Švec knokautoval zločinca Dzurindu: Vy rozprávate o práve a morálke? Na rukách máte krv…

————————-

Mgr. Róbert Švec vyštudoval Trnavskú univerzitu, odbor politológia. Pôsobí v Nitre a je predseda Slovenského Hnutia Obrody. Zdroj fotky: SHO.sk

———————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—

Mikinu víťazov si môžete objednať TU.

————————–

Dámy a páni. Naše proslovenské aktivity môžete podporiť aj 2% z vašich daní. Ako na to? Je to jednoduché. Takto TU. Ďakujeme. Vaším správnym rozhodnutím podporíte aj seba. Veď naša činnosť je vyvíjaná najmä pre vaše dobro.

————————–

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds