Volím číslo 5. Video. SHO: Ako Róbert Švec, v rádiu Frontinus, politických dinosaurov vyškolil

V nedeľu 23. februára sa Róbert Švec zúčastnil predvolebnej diskusie v rádiu Frontinus. Spolu s ním debatovali aj zástupcovia strán Smer-SD, SaS a Demokratickej strany.

Pozrite si debatu, v ktorej Róbert Švec udelil lekciu štandardným politikom z toho, ako hovoriť k veci a ponúkať konkrétne riešenia pre našu vlasť.

Viac v zdieľanom videu:

Uverejnil používateľ FRONTINUS Nedeľa 23. februára 2020

 

Slovenky a Slováci. Byť poslancom v NR SR znamená slúžiť nášmu národu a štátu. Podvodníci a mafiáni, ktorí vládnu v našom štáte, si však myslia, že byť poslancom je príležitosť na biznis a obohatenie sa. A indikácie v prospech týchto ziskuchtivých darebákov hovoria jasne: státisícové veľkoplošné pútače vylepené po celom Slovensku a drahé reklamy v médiách.

My, Slovenské Hnutie Obrody nepotrebujeme drahé reklamy v médiách a pútače na zviditeľnenie sa a oklamanie slovenského národa! Za nás hovoria naše vlastenecké a obetavé skutky. Už 16. rok. Napríklad v sociálnom projekte Staráme sa pomáhame už roky sociálne slabším rodinám po celom Slovensku.  

Od štandardných politických dinosaurov je totálne neetické, sebecké, nemorálne a egoistické dávať peniaze na  nezmyselnú predvolebnú kampaň, zatiaľ čo na Slovensku zomierajú na rakovinu ľudia, pretože nemajú peniaze na liečbu.

Dámy a páni. Ak chcete aj naďalej trpieť, plakať, žiť v ešte väčšej chudobe, aby kamarát kamaráta nenávidel, aby ľudia žili v obavách čo nám prinesie ďalší deň, tak naďalej voľte darebákov a podvodníkov, ktorým na slovenskom národe nezáleží, lebo im záleží iba na sebe.

Ale ak chcete, aby vás život bol zmysluplnejší, veselší, zdravší  a chcete mať radosť z každého dňa, v ktorom kamarát pomôže kamarátovi, rodina bude rodinou a bude chránená a podporovaná štátom, kde si konečne ľudia začnú vážiť jeden druhého, mládež začne mať úctu k starším ľuďom, tak potom voľte ľudí, ktorým na vás záleží a ochraňujú slovenský národ. Za nás hovoria skutky a nie populistické balasty. Konštatuje Radomír Pikna.

Sme Slovenské Hnutie Obrody. A uchádzame sa o vašu dôveru s číslom 5.

————————

Prečítajte si tiež: Švec: Na hlúpu výzvu máme odpoveď: Upracte si pred svojím prahom. Máte čo upratovať!

————————

Radomír Pikna je člen predsedníctva SHO a kandidát do NR SR.

———————–-

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa.

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————-

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds