Katarína Boková: Poliačik robí z nášho parlamentu chliev. SHO vráti normálnosť aj do NR SR

Pri pohľade na poslanca Martina Poliačika, sediaceho na zemi v jeho vlastnom chlieviku v NR SR, mi napadli otázky, či naozaj?

Naozaj štyri roky toto o nás rozhodovalo? Naozaj toto malo priestor v médiách, v uliciach našich miest, na besedách s mládežou? Naozaj tento človek, vraj filozof a pedagóg, vyučoval okrem iného etiku a občiansku náuku? A naozaj sa opäť uchádza o priazeň, dôveru a hlasy voličov?

Zákonodarca, ktorý zdehonestoval Národnú radu SR, znevážil každý jeden odovzdaný hlas a vysmieva sa z hlasov budúcich voličov. Pár dní pred voľbami. Smutné a zarážajúce. Alarmujúce.

Skutočne neviem, čo si myslieť. Žartuje alebo je pre neho tento vyjadrovací prostriedok prirodzený? Alebo je pod vplyvom omamných látok? Zjavne je opantaný pocitom moci a nedotknuteľnosti. Podobne ako jeho liberálni kolegovia, ktorí si z parlamentu urobili cirkus. Už len pár dní, pán Poliačik. Pár dní a Slováci vám 29. februára vystavia vysvedčenie. Ja už pre vás známku mám. Štvorku. 4 percentá.

————————

Prečítajte si tiež: SHO: Každý, kto sa smeje nad obeťami holokaustu patrí na morálne smetisko. Či je liberálny alebo zelený

————————

Slovenské Hnutie Obrody odmieta aby Poliačik a typy jemu podobné boli obrazom našej spoločnosti. Preto ponúkame všetkým zodpovedným a rozumným Slovákom alternatívu. Slovenské Hnutie Obrody je alternatívou pre Slovensko.

Skutoční vlastenci, bez špinavej minulosti. Mladé tváre, politicky nepoznačené. Ľudia s pevnými morálnymi zásadami a zdravým sedliackym rozumom. Ponúkame normálnosť. Presadzujeme pevné morálne a etické zásady, sme za zachovanie tradičných a rodinných hodnôt, za ochranu národa, jeho identity, kultúry, zvykov a tradícií.

Dámy a páni, už máte koho voliť. Voľte, prosím, číslo 5 a my sľubujeme, že sa vám to bude páčiť. Ďakujeme.

Autorka článku Katarína Boková je regionálna zástupkyňa SHO pre okres Martin a kandidátka do NR SR.

————————-

Prečítajte si tiež: Liberáli majú ďalší problém. Bihariová sa smiala nad fotografiou trpiacich ľudí v koncentračnom tábore

————————-

————————–

Uverejňujeme aj stanovisko Róberta Šveca: A toto je ústavný činiteľ. Absolútna neúcta k rokovacej sále slovenského parlamentu. Toto je tá nová, slušná politika v podaní liberálneho poslanca, ktorého meno nie je slušné vyslovovať v normálnej spoločnosti nahlas. Naozaj chcete, Slováci, aby nám toto vládlo?

————————–

————————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa.

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–——

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds