KAUZA: Vyznávač domáceho násilia Boris Kollár to opäť prepískol. A ešte je na to aj hrdý

Predseda slovenského parlamentu Boris Kollár sa priznal, že vyfackal svoju partnerku. A ešte je na to aj mediálne hrdý.

Na slovenskej politickej scéne som za obdobie, počas ktorého sa zaujímam o veci verejné, zažil všeličo, ale aby ústavný činiteľ predviedol takýto mediálny výstup ako Kollár a ešte sa tvári, že je všetko v poriadku a stavia sa do pozície toho, komu je mediálne ubližované, je ťažko za hranou nielen slušnosti, ale aj normálnosti.

Chlap, ktorý zdvihne ruku voči žene je úbožiak a odpad ľudský a v prípade Borisa Kollára aj politický.

Je hrôzostrašné, čo slovenská politická scéna za posledné roky dokáže vyprodukovať…

A tragikomické na celej situácii je to, že pred niekoľkými týždňami začala strana Borisa Kollára používať slogan: Sme rodina – sme normálni.

To nevymyslíte, to je absurdita a stokrát prebité dno slovenskej politiky.

Autor článku Róbert Švec je predseda Slovenského Hnutia Obrody.

————————

Prečítajte si tiež: SHO: Ďalšia dekadentná liberálna agenda dostala po nose. Vďaka Čaputovej

————————

Peter Pčolinský v pléne slovenského parlamentu. Normálnosť a slušnosť v strane Borisa Kollára nie je zjavne udomácnená. Zdroj fotky: Internet

———————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds