SHO: Ďalšia dekadentná liberálna agenda dostala po nose. Vďaka Čaputovej

Dámy a páni. Ďalšia dekadentná liberálna agenda „dostala po frňáku“.

Tentokrát padla kosa na kameň v prípade tzv. rodovej rovnosti. A to vďaka Zuzane Čaputovej. Agentka Čaputová, okrem iných dôvodov, prečo už nechce kandidovať na prezidentku Slovenskej republiky uviedla aj to, že už nemá dostatok síl…

Konštatujem: Politika nie je pre každého, v politike sa môžu dlhodobo pohybovať iba silní a odolní jedinci, neduživí a vajataví v nej nemajú miesto. A je úplne jedno či ide o mužov alebo ženy.

A aj Čaputová je príkladom toho, že všelijaké pokusy zavádzať nezmyselné kvóty, len preto, aby na nejakých pozíciách boli rovnomerne zastúpení muži a ženy sú nezmyslom.

Pretože posolstvo života je jasné: Každý nech sa venuje tomu, na čo ho Boh stvoril a nech sa nemontuje do niečoho, o čom nemá šajnu, poprípade nie je na to mentálne a ani fyzicky vybavený. A to je prípad aj Zuzany.

Prípad Čaputová je pekným príkladom toho, aké nezmyslené agendy vytvárajú liberáli a následne sa do nich sami aj zamotajú.

Oceľový zákon prírody nie je možné poraziť žiadnou dekadentnou agendou. A posolstvo Čaputovej je tiež jasne čitateľné: Som slabá, zlá žena, precenila som svoje schopnosti, dajte mi už konečne všetci pokoj.

A tak si ju zapamätajú aj dejiny Slovákov a Slovenska. Ako číre zlo napasované do sukne.

Autor článku Róbert Švec je predseda Slovenského Hnutia Obrody.

————————

Prečítajte si tiež: SHO: Róbert Švec k rozhodnutiu Čaputovej nekandidovať na prezidentku Slovenskej republiky

————————

Zdroj obrázku: SHO.sk

———————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds