Pavol Poprocký: Covidoví zločinci nateraz zaraďujú spiatočku. Slováci kašlú na…

V stredu, dňa 9. februára 2022, nepribudol ani jeden opichaný Slovák 1. alebo 2. dávkou („plne zaočkovaný“) experimentálnej gebuziny.

Farmalobing vzdáva svoj boj. Covidoví zločinci aspoň nateraz zaraďujú spiatočku (už chcú byť aj oni za pekných, veď tento rok sú aj voľby) a Slováci kašlú na jeho všade propagované a prítomné „pokušenie“ nechať si pichnúť „včeličku“.

Či je to zo zhnusenia, vyčerpania alebo z uvedomenia si, o čo tu dva uplynulé roky išlo, to je jedno. Hlavne, že takýmto spôsobom ako slovenská spoločnosť dávame najavo, že odmietame byť aj naďalej pokusnými králikmi. Zaočkovaní spoločne s tými nezaočkovanými.

Len škoda, že to neprišlo skôr. Možno by tých škôd na obyvateľstve bolo menej. Ale, ako sa hovorí: Lepšie neskoro, ako nikdy.

Autor článku Pavol Poprocký je člen predsedníctva Slovenského Hnutia Obrody.

————————

Prečítajte si tiež: SHO: Niektorí poslanci NR SR podporujú iredentu na slovenskom území. Poprocký: S takými…

————————

Mgr. Pavol Poprocký pôsobí v okrese Rimavská Sobota. Vyštudoval Univerzitu Mateja Bela v Banskej Bystrici, odbor slovenský jazyk a literatúra. Zdroj fotky: SHO.sk

————————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—–

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds