Projekt Staráme sa: Tento týždeň sme pomohli aj na slovenskom východe. Tak je to správne!

Pozdravujeme vás, dámy a páni, aj zo slovenského východu, kde sme opäť spoločne pomohli mame dvoch detí, ktorá robí všetko preto, aby im doma nič nechýbalo.

Maťka zo Strážskeho sa chce postaviť na vlastné nohy, a preto pracuje v dvoch zamestnaniach. Sme radi, že spoločne pomáhame ľuďom, ktorí sa s nepriaznivou situáciou, v ktorej sa ocitli, snažia čosi spraviť. A to je dobrý, až skvelý signál, že spoločne sa nám to podarí a rodina bude žiť dôstojne, tak, ako sa patrí!

Na slovenskom východe sme tento týždeň zostali a s našou pomocou sme sa presunuli do regiónu Šariš.

V Prešove sme podali pomocnú ruku mame Janke a jej dvom deťom, pričom špeciálne sme ju podali malému Maťkovi, ktorý oslavuje svoje krásne 4. narodeniny. Náš kolega Jaro ho, okrem iného, najviac potešil futbalovou loptou. Mal z nej obrovskú radosť, ktorú sme pre vás a nás zachytili na fotografiách… veď, pozrite sa sami.

Vďaka nášmu úspešnému sociálnemu projektu pomáhame už od roku 2011, aj vďaka vaším 2% z daní. Pevne veríme, že sa na vaše správne rozhodnutie môžeme spoľahnúť aj v tomto roku. Ako na to? Je to jednoduché. Viac informácií nájdete TU.

————————

Prečítajte si tiež: Projekt Staráme sa: Školské pomôcky sme odovzdali aj deťom v okrese Nitra

————————

Strážske:

Prešov:

———————-

V prípade, ak máte záujem prispieť ľubovoľnou čiastkou na pomoc ľuďom v núdzi, ktorí našu pomoc potrebujú, neváhajte tak urobiť na číslo účtu občianskeho združenia Slovenské Hnutie Obrody: SK7665000000000020148117 a do poznámky napíšte: DAR – projekt Staráme sa. Ďakujeme. Pomáhajme si, Slováci. Veď je to také jednoduché.

———————-

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds