Ľudia od Matoviča bránia dôchodcom prevziať si dôchodky. SHO: Dokedy, Slováci!?

Občania starší ako 65 rokov, ktorí sa nezúčastnili na celoplošnom testovaní, si nemôžu vyzdvihnúť svoje dôchodky na pošte. Vyhláška ÚVZ ustanovuje výnimku len na obstaranie nevyhnutných základných životných potrieb. Cesta na poštu do tejto výnimky nepatrí. Informujú médiá.

Reaguje Róbert Švec:

Dámy a páni! Aj toto je výsledok politiky amatérov okolo Matoviča. Nielenže väčšina našich dôchodcov živorí, ale ešte im Matovičovi babráci aj zakážu si prevziať to málo, na čo majú nárok.

Namiesto toho, aby vláda Igora Matoviča podporovala v tomto ťažkom období slovenských dôchodcov a zvyšovala im dôchodky tak, aby mohli normálne žiť, a nie prežívať, rozhadzuje peniaze na hlúposti. Naposledy na nezmyselné celoplošné testovanie na koronavírus, alebo na pripravované dobrovoľné očkovanie nasilu neovereným „sajrajtom“.  

Vláda Igora Matoviča pácha genocídu na slovenskom národe, hospodársku a sociálnu.

————————

Prečítajte si tiež: Video: Sviečková manifestácia v Trenčíne. SHO: Zlodej Matovič nám ukradol slobodu!

————————

 

————————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa.

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–——

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds