Video. Zaniklo už takmer tisíc reštaurácií! SHO: Vinná je Matovičova vláda! Nie korona!

„Na Slovensku v tomto roku zaniklo už takmer tisíc reštaurácií, pohostinstiev alebo prevádzok s rýchlym občerstvením. Väčšina podnikov cestovného ruchu dlhodobo zaznamenáva výrazný pokles tržieb, prípadne nemá nijaké tržby. Situáciu nezachránila ani letná sezóna. Dlhodobý výpadok príjmov pravdepodobne nezvládnu ďalšie prevádzky. Ohrozené sú predovšetkým tie, ktoré nedokážu fungovať prostredníctvom predaja cez okienko či donášky.“ Informujú médiá.

Reaguje Róbert Švec:

Dámy a páni! Toto nie je výsledok žiadnej fiktívnej pandémie, ale antisociálnej politiky vlády Igora Matoviča, ktorá namiesto toho, aby podporovala v tomto ťažkom období slovenských podnikateľov, rozhadzuje peniaze na hlúposti. Naposledy na nezmyselné celoplošné testovanie na koronavírus, alebo na zbrojenie TU a zvýšené výpalné pre zločineckú organizáciu NATO TU.

Áno, vláda Igora Matoviča pácha genocídu na slovenskom národe, hospodársku a sociálnu.

————————

Prečítajte si tiež: SHO: Nedobrovoľné testovanie ako druhé SNP? To dokážu povedať iba ľudské hyeny od Matoviča!

————————

 

————————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa.

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–——

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds