SHO: Zločinec Heger sa chváli tým, že ukrajinskej vláde daroval systém S-300. Róbert Švec reaguje…

Organizovaná skupina vládnych zločincov a vojnových štváčov okolo Hegera oficiálne vtiahla Slovenskú republiku do vojnového konfliktu na Ukrajine.  

Médiá informujú: Slovenský systém S-300 je na Ukrajine. Heger: Darovali sme ho.  

Konštatujem: Ak na Slovensko začnú padať bomby bude to vina vlastizradcov okolo Naďa, Čaputovej, Korčoka a ďalších. Vedome, cielene a organizovane ohrozujú zdravie a životy slovenských občanov.

Sú vinní z vlastizrady, podpory vojny a ďalších závažných zločinov proti štátu slovenskému a aj mieru. A podľa toho s nimi aj naložíme!

Okrem iného ich čaká toto TU. Dlhodobo presadzujeme a požadujeme toto TU.

Za bezpečné, mierové a neutrálne Slovensko.

Autor článku Róbert Švec je predseda Slovenského Hnutia Obrody.

————————

Prečítajte si tiež: SHO: Maďari nemajú problém platiť za ruský plyn v rubľoch. A čo Slováci? Róbert Švec reaguje…

————————

Zdroj obrázku: SHO.sk

———————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—

Mikinu víťazov si môžete objednať TU.

————————–

Dámy a páni. Naše proslovenské aktivity môžete podporiť aj 2% z vašich daní. Ako na to? Je to jednoduché. Takto TU. Ďakujeme. Vaším správnym rozhodnutím podporíte aj seba. Veď naša činnosť je vyvíjaná najmä pre vaše dobro.

————————–

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds