PODCAST. Katarína Boková: Chceme silné a sebavedomé Slovensko! Toto je jedna z ciest k nemu!

Krásne sú naše tradície veľkonočné. Syn Kataríny Bokovej má šťastie. V škole ho totiž priúčajú jednej krásnej slovenskej veci. Akej? 🙂

Rozpovie vám milujúca matka Katarína Boková v najnovšom podcaste, ktorý vznikol 31. marca v štúdiu rádia Slobodný Vysielač.

————————

Prečítajte si tiež: Pavol Poprocký: Nenechajme si znechutiť Slovensko! Nádej pre našu otčinu žije! Stačí si uvedomiť, že…

————————

 

———————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds