Migračná vlna 2022: Ako Róbert Švec policajného kolaboranta Hamrana vyškolil

Kolaborant Hamran, toho času dočasný policajný šéf, sa pokúsil verejne zastať vládnych zločincov a bagatelizoval kontroly na slovensko-českej hranici…

„Tvrdíme, že opatrenia nie sú účinné. Potvrdzuje sa, že nemáme tých istých nelegálnych migrantov, jednoducho miznú. Česi zadržali vyše 8 000 nelegálnych migrantov, z toho 2 800 nám vrátili. Tu nie sú,“ povedal Hamran na tlačovej besede pri stanovom mestečku pre migrantov v Kútoch v okrese Senica. A to je problém, kde teda sú? Ak nie sú v stanovom mestečku, kde majú ľudia slovenskí istotu, že sa voľne nepohybujú po celom Slovensku?

A Hamran vo svojich úvahách infantilných pokračoval, keď konštatoval, že české opatrenia na hraniciach so Slovenskom nie sú účinné. Nooo, Česi vďaka stráženiu svojich hraníc, od konca septembra zachytili 8-tisíc nelegálnych utečencov, a to považuje Hamran za neúčinné opatrenia!?

Čo sa musí stať, aby Hamran a organizovaná skupina vládnych zločincov okolo Hegera začali robiť svoju prácu! Strážiť hranice a ochraňovať slovenských občanov.

Prichádza na slová z minulosti: Hranice nie sú korzo! Žiaľ dnes sú, a podľa môjho názoru, Heger, Mikulec, Hamran a ďalší… úmyselne stvárajú s nelegálnymi migrantmi na Slovensku to, čo stvárajú.

Ohrozujú zdravie, životy, majetky a bezpečie občanov Slovenskej republiky, a páchajú, okrem iného, aj vlastizradu! A na to sú, páni, paragrafy, ktoré budeme v budúcnosti aktívne až mohutne využívať!

Autor článku Róbert Švec je predseda Slovenského Hnutia Obrody.

—————————-

Prečítajte si tiež: Migračná vlna 2022. Róbert Švec: Zločinec Heger opäť táral a opäť je z toho kopec hanby!

—————————-

Zdroj obrázku: napalete.sk

———————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds