Ministerka Milanová útočí na Maticu slovenskú. SHO: Ak by hlúposť nadnášala, bola by holubička

Ďalšia komická postavička z Matovičovej vlády prehovorila. „Nepopieram jej historické zásluhy v 19. storočí, no súčasné vedenie Matice slovenskej ma v pondelok (15. 6.) nedokázalo presvedčiť o zmysluplnom poslaní tejto inštitúcie v 21. storočí,“ vyhlásila Milanová a dodala, že nie je nadšená z toho, že sa verejné prostriedky používajú na vydávanie Slovenských národných novín. Nazdáva sa, že vulgarizujú verejný diskurz namiesto toho, aby ho kultivovali. Informujú médiá.

Na slová ministerky kultúry zareagoval Róbert Švec:

Milá pani Milanová. Určite by ste velebili Slovenské národné noviny, ak by presadzovali zločinecké agendy multi-kulti, LGBTI, nekriticky by ospevovali EÚ a zločineckú organizáciu NATO a pravdaže, ak by kopali do všetkého slovenského. Lebo to podľa vás a vašich kumpánov je kultivovanie verejného diskurzu.

A mimochodom, ak môžeme desiatkami miliónov eur financovať z verejných prostriedkov politické zahraničné mimovládky, tak môžeme z verejných financií podporovať aj vydávanie Slovenských národných novín.

————————-

Prečítajte si tiež: Matovič má ďalší problém. Verejne velebil nacistickú stranu. SHO: Pán premiér, odstúpte!

————————-

————————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa.

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–——

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds