Projekt Pellegrini: Nová nádej pre Slovensko? SHO: Podvod na voličoch galaktických rozmerov

Dlhoročne najsilnejšia politická strana Smer-SD dosiahla v posledných parlamentných voľbách neuspokojivý výsledok. Bolo len otázkou času, ako bude predsedníctvo Smeru reagovať a aké opatrenia príjme. Plán Smeru je jednoduchý a volá sa: Projekt Pellegrini.

Peter Pellegrini je v súčasnosti ako stvorený na oslovenie voličov v nadchádzajúcich voľbách. Každému je jasné že strana Smer-SD potrebuje v nadchádzajúcich voľbách spojenca a možno nie jedného. Peter si teda založí vlastnú stranu do ktorej prestúpia aj iné staré smerácke tváričky. Zahrá sa divadlo, ako sa u Petra pohlo svedomie, ako ho po rokoch zatvárania si očí, zapchávania si uší osvietilo, atď.

No posúďte, je to dosť slabý argument. Veď kým mal funkciu premiéra SR, kým dlhé roky poberal v Smere výhody, kým bolo pred voľbami bola u neho spokojnosť. Pellegrini nevylúčil ani povolebnú spoluprácu s Ficovým Smerom a dokonca si s ním vie predstaviť aj úzku spoluprácu.

Dámy a páni, toto je smerácka matematika s % v praxi a plán ako sa dostať naspať k moci. Pellegrini poslúži len na stiahnutie mladších, liberálnejších voličov do druhého smeráckeho projektu. Bude len to isté čo poslanec Blaha, ktorý slúži na pritiahnutie komunistov, proruských voličov ku strane Smer. Pritom farizejsky len zneužíva emócie ľudí. V skutočnosti mu nevadí, že jeho strana ako vládnuca strana dlhoročne podporovala a aj naďalej podporuje členstvo nášho štátu v zločineckej organizácii NATO, vysielanie vojakov SR k hraniciam Ruskej federácie, či realizáciu protiruských sankcií, atď. Jednoducho všetko čo farizej Blaha verejne akože odsudzuje. Čo mu bránilo Smer opustiť? Peniaze, výhody a moc.

Priatelia, Peter Pellegrini je to isté čo Blaha, no vo väčšom, širšom kontexte, čiže len väčší kaliber a väčší podvod Smeru-SD voči voličom.

Článok napísal Pavol Skýpala.

————————-

Prečítajte si tiež: Video. SHO: Vieme aký je rozdiel medzi Matovičom, Ficom a Kollárom. A je vôbec nejaký?

————————-

Každému je jasné že strana Smer-SD potrebuje v nadchádzajúcich voľbách spojenca a možno nie jedného. Peťo si teda založí vlastnú stranu do ktorej prestúpia aj iné staré smerácke tváričky. Zahrá sa divadlo, ako sa u Peťa pohlo svedomie, ako ho po rokoch zatvárania si očí, zapchávania si uší osvietilo, atď. Zdroj fotky: Internet

———————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds